Prometheus (2012)

Prometheus je zklamání obřích rozměrů zejména pro přemýšlivého diváka, který se nedá nachytat na obří hype a jméno režiséra. Ve filmu je neuvěřitelné množství chyb a nelogičností, postavy mají nesmyslné nebo žádné motivace a navíc se chovají zcela dementně. Film nastoluje spoustu otázek, na které nedává odpovědi, snad v náznaku.

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

Suchý jak troud a zoufale nevtipný.

Tady to musí být (2011)

Slušný Sean, výborná kamera, skvělá hudba. Scénář už byl poněkud slabší.

Muži v říji (2009)

Vidět Toto v kině, měl bych nutkání plivnout na plátno. Sterilní, nezáživná nuda umocněná nudou na nudu.

Muži v naději (2011)

Myslel jsem, že je to reklama na Citroen a on je to film. To jsou mi věci...

Oz (1997) (seriál)

Lepší než The wire Oz není, ale i tak jde o výjimečný zážitek a silně návykovou podívanou. Po třetí sérii jsem nucen zvýšit hodnocení na 5.

Aréna národů (2012) (pořad) odpad!

Neuvěřitelně trapná ubohost. Laciné, barevné, poutavě kulisy, odporné kostýmy, velmi slabí komentátoři a dementní soutěže. Tv Prima se v ubohosti může s radosti postavit vedle tv ZNova.

Válka Bohů (2011) odpad!

Tento film je příkladem té nejhroší hollywoodské spodiny, která existuje. Co na tom, že postavy se chovají jako dementi, bohové vypadají jako klauni s plastovými rekvizitami z pouti a bájný luk Epirus, okolo kterého se točí celý trailer, je ve filmu použit třikrát, přičemž hlavní zlosyn ho získá snadněji než kdyby si jej koupil ve stánku? Co na tom, že to s řeckou mytologií má společné akorát tak jména, co na tom, že Titáni vypadají jako přihlouplé zombie a je jich zřejmě nekonečné množství? Hlavní přece je, že je to barevné a hodně se to hýbe. Esence nejhlubšího scénáristického zoufalství, které v současnosti Hollywoodem zcela prorostlo.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Bezpochyby nejhorší Vetřelec, bohužel neuvěřitelně špatný film, kdy hlavní stvůra u diváka vyvolává pouze smích sem tam mísený se soucitem a scénář stojí úplně za hovno. Směšné, trapné, hloupé, to jsou slova, která mě po shlédnutí tohoto filmu napadala.

Časové pásmo bylo změněno