Spřízněná duše (2008)

Lesbičky si můžou přidat k mému hodnocení jednu hvězdu. Lesbičky se zálibou v esoterice si pak můžou přičíst hvězdy dvě. A jestli je mezi fanynkami esoteriky z řad lesbiček nějaká toho času se zlomeným srdcem, může počítat s pětihvězdičkovým zážitkem.

Všiváci (2014)

Na české poměry je to docela šílenost a to je třeba ocenit.

Přelidnění: Hlavně žádnou paniku (2013) (TV film)

Některá fakta mě překvapila, ale Hansův optimismus týkající se Afriky rozhodně nesdílím. Afriku čeká v budoucnosti velký průser týkající se růstu populace a klimatických změn.

Ďáblovo dítě (2008)

Bavilo mě to navzdory tomu, že jsem znal zápletku díky blbečkovi vymýšlejícímu české názvy filmu. Otec rodiny byl sympaťák. Přátelsky s děvčaty pohovořil, než je rozčtvrtil. :-)

Lovná zvěř (1986)

Navnaděn komentáři hororových příznívců jsem očekával strhující exploitation a dočkal jsem se úsměvného čajíčku.

Brothers (2015)

Monstrózně přeslazený bollywoodský spektákl na téma ultimátní zápasy. Součastné vysoké hodnocení si vysvětluji tím, že zatím hlasovali převážně přecitlivělí lidé a fanoušci indického filmu.

Imaginaerum (2012)

Po vzoru Trautenberka kritizujícího kyselo za to, že je moc kyselý, dovoluji si zkritizovat Imaginaerum za to, že je moc imaginární. :-) A taky to byla docela nuda. Ani Nightwish to nezachránili.

Na návštěvě (2015)

Tak to byla děsivá bába. V děsivosti jí v podstatě může konkurovat jenom bába z REC, nebo ombudsmanka Šabatová. Kdybych byl dítě a něco takovýho by se v noci producírovalo před dveřmi mojí ložnice, tak bych zřejmě potřeboval plíny jako ten dědek. Chudáci vnoučci. I když, co se týče toho rapujícího spratka, tak škoda každý zasraný plíny, která padne vedle.

The Loved Ones (2009)

No ty krávo... To bylo děvče! Sen všech úchylů. Prostě rozkošná. Kdyby tenhle film viděl Leatherface, určitě by se platonicky zamiloval. Je to jeden z těch filmů, kdy hlavnímu hrdinovi opravdu ale opravdu nezávidíte. Zřejmě jedna nejúchylnějších familií v dějinách filmu. "Jestli se nevyčůráš do 10 sekund, tak ti ho táta přibije k židli". Pro sadisty je to erotický film, pro masochisty romantický a pro ostatní horor. A všechny tři skupiny musí být spokojeny.