• Thriller

Samá chvála (2004)

Mírně nadprůměrná černá komedie o rodině plné bizardních lidiček, kteří se sejdou na pohřbu dědečka. Na svěží Zooey se pěkně kouká a nezapomeňte na vtípky po titulcích :)

Záhada hlavolamu (1993)

Výborná atmosféra, nulové herecké výkony a extra toporné dialogy.

Válka světů (2005)

Chybí tomu hlubší myšlenka, tísnivější atmosféra a přebývají typické nevychované a rozmazlené americké děti. Na druhou stranu americký megatrhák s alespoň trochu propracovanou psychikou postav se hned tak nevidí a sci-fi to také není špatná. =4,5*

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Není to ani Dobrodružný ani Thriller ani Romantický, ale jen a pouze Akční Komedie. A bohužel podprůměrná komedie. Dávám 2 hvězdičky a kdo to vydrží až do konce (chce to 2 prášky proti usnutí) tak uvidí pěkný závěrečný souboj - tak za něj dávám třetí hvězdičku. Ale je to s odřenýma ušima!!!

48 hodin v Paříži (1988)

Výborný film hodně sráží ubohý klišoidní konec ve stylu "závěrečný souboj".

Podezření nula (2004)

V popisu na CSFD chybí, že je to hlavně mysteriozní film. A bohužel právě v tomto ohledu zcela selhává. Mysteriozno musí být alespon malinko uvěřitelné a zapadat do logicky věci... Takže o hvězdičku méně!

Kruh 2 (2005)

Vizáž Samary je jakoby okopírovaná z The Grudge, ale to je oproti tomuto kusu "Pan" horor se skvěle budovanou atmosférou! Ten konec to trochu spravil. Už už jsem chtěl dát o * méně. Kruh byl originální, zamotaný, strašidelný. Kruh 2 není ani jedno.

Ukradené Vánoce (1993)

Perfektní výtvarno a nápady, ovšem místo opakování refrénů bych radši dopiloval scénář.

Na dotek (2004)

Film se spoustou emocí a s chytrými dialogy, které Vám nedají vydechnout.