• Thriller

Bílá vdova (2000)

Docela dobrá představa, jak by asi vypadala moje matka, kdyby pěstovala, zpracovávala a prodávala trávu :)))

Vítejte v džungli (2003)

Bohužel jsem se nechal trochu navnadit zdejším hodnocením a opravdu je to příšerné. Tuctové béčko. Z filmu si pamatuji jedinou věc, že hlavní hrdina na místní diskotéce potkal Arnieho... Doporučuji jen pro skalní milovníky akčňáků.

Memphiská kráska (1990)

Přímočarý a emotivní film o posledním bombardování před návratem domů. Vypuštění bomb nad německým cílem zde působí jako ejakulace - takové je to poté uvolnění.

Milenci a vrazi (2004)

Jedno z největších českých filmových zklamání roku 2004. Když už film s tematikou povrchních vztahů, tak už Post Coitum!

Kašlu na lásku (2003)

Průměrná komedie. Neurazí, nenadchne... Vyniká pouze scéna a kostýmy ze 60. let.

Santa je úchyl! (2003)

Všechno dobro je okamžitě potrestáno zlem převléknutým za Santu. Jediný kladný hrdina filmu je hodný, tlustý a hloupý chlapeček s nudlí u nosu, který si vybral věčně ožralého Santu jako kamaráda. Režisér se vyhnul klišé a podařilo se mu dát dohromady komedii s dobrým nápadem, svižným dějem a překvapivou pointou.

Šílená / Krásný (2001)

Špatné to tedy nebylo, ale jen pokud máte náladu na film, kde se vlastně nic moc neděje. Taková pohodovka a teenagerům se to líbit nebude...

Post Coitum (2004)

Povrchni film o povrchnim tematu. Za zaverecneou pointu davam * navic.

Dannyho parťáci (2001)

Mírně nadprůměrná detektivka, jakých jsou tucty.

Nuda v Brně (2003)

Skvělý film o mladých lidech, kteří neumí jít s dobou.