callix

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 8.1.2016  13:26
    Avengers (2012)

Stupidní chytačka pro 10-letý američánky. Mám rád Batmana, Supermana nebo Spidermana ale tohle? Jen vejvar.

• 11.3.2017  13:51

Stupidita pro pražský debílky. Jo jasně, takhle se žije na vesnici...

• 7.11.2016  06:48

Ten scénář je čím dál tím víc stupidní, aspoň nám tam na konci ukázali, co jsou pro ně diváci vlastně zač(ovce). Jsem rád, že třetí řada už nebude.

• 22.2.2018  14:42

Jako parodie na kriminálku dobrý...

• 15.5.2015  09:19

Viděl jsem poprvý před 13 lety a viděl nejméně 15x. Nejdřív jsem to bral jako parodii(který miluju), ale pak jsem pochopil, že je to sonda do pubertálního věku britských teenagerů. Prostě Harry Enfield letěl na dovolenou se svýma pubertálníma dětičkama a natočil podle toho komedii a obsadil se do hlavní role. A taky ta hudba je slast pro moji tranceovou dušičku. No a pak zlidovělý hlášky. Hustě sviští, Buzzi. Sash nebo Chicane?

• 21.10.2015  11:16

Taková černobílá pamětnická telenovela, ovšem co se mi líbilo, byly role Hrušínského a Kemra. Bylo hezké vidět filmové začátky dvou velkých herců a také v civilním životě velkých kamarádů. Asi člověku dojde, jak vzniklo.

• 8.7.2015  14:13
    Malý pitaval z velkého města (TV seriál) (1982)

Čím víckrát to vidím, tím víc se mi to líbí. Prostě takhle to tenkrát fungovalo. Některé díly super a některé už míň. Ovšem ta hudba! Když porovnám s novejma sračkoidníma kriminálkama andělama a modravama a já nevím co ještějama, tak je to umělecký dílo.

• 18.12.2014  11:39

Tak tohle jsem přátelé já a celý můj život vtěsnaný do 90 minut. Yes, no, ok. A ten Bach mi jde k pleti. Ach Arianno, jak já bych líbal sůl z tvých rtů, ale až koupíš bochník chleba. Dejte pozor na Karpofa a na krysy, mají zuby napušteny silným jedem. Musím zavolat Charronovi o zálohu.

• 4.2.2020  09:11

Pana Vlacha si ohromně vážím, ale to jeho "pozdějc" , "vokno" a "voni" mi prostě na starousedlíka z Ostravy prostě nesedí. A taky mi nesedí nenápadná podprahová agitka ČT o romech a jejich konání dobra, která začala už v Mostu! :-(

• 18.3.2020  13:22

Stupidní zápletka, stupidní hudba, nemám rád rock a fesťáky.

• 30.9.2014  14:53

Tak tuhle pohádku jsem viděl u babičky v 7 letech, a pak jsem celou noc nemohl usnout, mor a hlavně ty křídla na kterých létal si pamatuju dodnes. Ale jinak super.

• 10.1.2020  21:16

Dobrý, líbilo se mi to, o hodně lepší než novácká a primácká produkce.

• 11.2.2020  08:14

Hnusná vytlemená Beretová, už je jí nějak moc. A seriál se blíží k Topinkovi, tak to možná ani nedokoukám. Hudba hrozná, nechápu proč ČT ke všem novým seriálům dává hudbu od Hájka :-(

• 14.2.2020  20:54

Trapnost nad trapnost, stupidita na entou. Policejní ředitel se chová jako idiot, ok.

• 13.3.2020  21:16

Mě by jen zajímalo, jak můžou čtyři scénáristi vytvořit takovou sračku.

• 27.7.2020  11:34

Mám rád parodie, ale tohle bylo opravdu trapné.

• 12.7.2019  14:39
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Pachl by měl přestat brát drogy, stupidní scénář, stupidní jednání postav, potřebuju tam dát nějakou slepici, jo tak jí dám jméno Slepičková, dále nějakou bokovku, jo tu by mohla hrát Boková atd. Nesmyslný náhody(Rohan na záchytce), dále na konci první řady Kunešovi koupí jeho nezletilá! dcera tu ruinu, achjo Pachle, naivní kretén nejsem já, ale ty. Pičku ti jebem.

• 16.12.2016  08:11

Stupidita pro náctiletý debílky, nehodno jména Star Wars. Mohli to vysílat odpoledne na Disney channel, tam by si to cílovku našlo. Jsem znechucenej, jak to s mou milovanou ságou dopadlo. Pro mě to prostě skončilo ep. 6.

• 15.10.2014  11:35
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Demence lidstva dosáhla 100%. Nebo spíš ty chytří okrádají ty hloupé?

• 10.2.2016  11:31

Pro mně mají SW jen 6 epizod. Tohle je nějaký trapný fanouškovský youtube remake vyrobený pro zisk.

• 8.2.2019  07:51

Jako sorry, ale tu zápletku vymýšlelo pětiletý dítě? Na tohle jdou moje poplatky?

• 7.3.2017  07:26

Můžete si tam dopsat Lenin :-D Čekal jsem trochu jiný, drsnější konec pro Klému a Šejbiče, ale jinak spokojenost.

• 24.1.2017  07:56

Hodně dobrý díl, chvílemi mě to připadalo, jako když to bylo opravdu natočený v tý době.

• 8.2.2017  08:29

Tak jsem myslel, že se to rozjíždí, ale opak je pravdou. Scénář jak ze školky, herecké výkony trapné. Trapně předhazovaná dvojice nabízečů slev o které samozřejmě víte, že to neudělali. Prkenná Kostková, u které absolutně nevěříte že uběhla 100 metrů. Policie se chová na služebně jako šerifové z westernu. Ale tak cílovka je primácké diváctvo. Já jsem s tímto skončil.

• 2.9.2019  11:48

Klasická twins sračka. Co funguje na rednecky v USA, funguje i na primácké diváky? Nojo, nejsem cílovka.

• 14.4.2020  13:03

Christoforum, Christoforum, Koudelníka syn. Co pijete? Slivovici!

• 6.11.2017  12:36

Tak tohle je Julie, Sofie. Je to mýtomanka! Tohle že je Baramati? Papá, papá. Stephane Margelle je borec. Nádherný herecký koncert.

• 23.3.2020  18:33
    Vlastníci (2019)

Absolutně zbytečný film.

• 2.3.2018  09:40

Stupidní holyúdská hňačka. A to jsem se na to tak těšil. Zlatý originál z roku 1974. To obsazování černochů v zájmu korektnosti ze mě dělá rasistu, co bude příště? Poirot asiat? Akční pojetí nemístné, ale asi by to jinak stupidní američánci nepobrali. Zbytečný film, ale lidi do kina přišli, tak se asi vydělalo.

• 18.1.2018  09:17
    Vzteklina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Scénárista ze mě dělá idiota, ale já nejsem a uráží mě to.

<< předchozí 1 2