Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Kukačky - Epizoda 10 (2021) (epizoda)

Tak nic, všechny postavy se začaly chovat nereálně, sklouzlo to k telenovele.

plakát

Zločiny Velké Prahy - Zmizelá (2021) (epizoda)

1,6 milionu lidí se dívalo a to asi pan bulvární ředitel Dvořák chtěl. Co na tom, že to je parodie na dobu první republiky. Když porovnám epizodu Hříšných lidí z minulé středy, nebe a dudy.

plakát

Kukačky - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Pobavila past vedle pasti a Isteník ve slipech. Beru zpět, že 13 dílů je moc, naopak. A Adélka v prádle, mňam.

plakát

Hlava Medúzy - Krev na stříbrném plátně (2021) (epizoda)

Zápletka ne moc uvěřitelná, potěšilo jen obsazení Renčova kámoše a mého oblíbeného rejži J. Stracha. Klidně mohli udělat z Heřmánkovy vedlejší linky samostatný seroš. P.S.  Ještě jsem si uvědomil, že ten díl je hodně podobný jednomu dílu od D. Kleina - Hříchy pro posluchače rozhlasu. Taky tam zabijí producenta, který má milenku a zároveň manželku v natáčeném filmu, akorát tam natáčejí nějakou telenovelu :)

plakát

Zločiny Velké Prahy - Nedohraná etuda (2021) (epizoda) odpad!

Ani jsem to nedokoukal. Za první republiky neměly slečny "přítele", jak se jí tam několikrát ptali, ale chlapce, nápadníky, ctitele nebo známost. A to jak neví, kdo mu chodí za dcerou a svěří to svému asistentovi, aby na ni dohlížel, je přinejmenším trapné.

plakát

Hlava Medúzy - Tajemství umírajícího lesa (2021) (epizoda)

Ukažte někdo prosím filmařům jak se chodí  a mává s detektorem, tak jak to bylo v tomto díle je to pro nás hledače docela směšná podíváná :)

plakát

Hlava Medúzy - Smrt na zámku (2021) (epizoda)

Kvalitativně lepší díl než předchozí, docela se mi to líbilo. Takovou truhlu bych chtěl najít:)

Ovládací panel
1 bod