Malá velká liga (2023) (seriál) odpad!

Hrozně křečovité a trapné. Humor na sílu.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Typická blbost pro mileniály. Přehrávající W. Ryder a afektovaní spratci. Příšera nic moc a paralelní svět odfláklej. Malá holka má super schopnosti, amíci z toho slintaj. Jo, a co ta kámoška, jen zjistěj že je mrtvá a neřešej to, že by dali vědět její mámě a byli z toho nějací špatní.

Kriminálka Anděl - Smlouva bez podpisu (2023) (epizoda)

Zápletka respektive vrah, průhledné hned od začátku. Další fail byl, jak syn s propíchnutou nohou puštěný z nemocnice běhá za vrahem jak srnka :-D Hlavně že mu chyběly dva cm od tepny. A hlavně, nesnáším protekčního zmrda Mišíka.

Oktopus - Jordán (2023) (epizoda)

Sakra, už jim někdo vysvětlete, jak se hledá s detektorem, a i ty zvuky, vždyť je to trapný.

Kriminálka Anděl - Poklad ze záhrobí (2023) (epizoda)

Pro mě, jakožto detektoráře, byl tento díl opět úsměvný v tom, jak si tvůrci představují, že se chodí s detektorem. Kdyby se aspoň s někým poradili, nebo zkoukli nějaká videa. S detektorem se prostě mává ze strany na stranu, podobně jako když sečete trávu. A ostatní věci, okolo nacházení minci za miliony(prej malej byt v Praze :-)) a prodávání nálezů atp, byly přehnané. Troufám si tvrdit, že 95% hledačů své nálezy neprodává.

Kriminálka Anděl - Známka (2023) (epizoda)

Jak už tady píšou kolegové, Švehlík se chová nereálně a trapně. Je vidět, že by Nova ráda srovnala laťku s Příp. 1. odd., ale ta laťka je hodně vysoko ;)

Kriminálka Anděl - Deset tisíc procent (2023) (epizoda)

Docela to šlo, akorát mi tam nesedí Langmajer, mám ho jako vyšetřovatele zapamatovaného v Strachově Labyrintu. Hes je na pěst, akorát je to prostě moderní, dávat do seriálu jakože kontroverzní nebo nějak ulítlé či drzé postavy. Třeba to ty "scénáristy" časem zase přejde.