Stíny v mlze (2022) (seriál)

Tak vlastně nic moc, u posledního dílu jsem usnul. A všechny ty díly byly stejně takový nezáživný.

Stíny v mlze - Klec (2022) (epizoda)

Zatím docela dobré, neokoukaná ústřední dvojice, konečně.

Ultimátum - Epizoda 1 (2022) (epizoda) odpad!

Velká hrůza, seriál vhodný tak na TV Burrandov. Dabing příšerný.

Uncharted (2022)

Jakožto fanoušek všech her Uncharted a Nathana Drakea a lovec pokladů, musím napsat, že film je nic moc. Tom Holland mi prostě Natea nepřipomíná, Wahlberg Sullyho už vůbec a Chloe bych taky nepoznal. Je to hezký, vidět stěžejní scény z her ve filmu, ale vlastně už to člověk zná a ničím ho nepřekvapí. Nové scény ujdou, ale stejně mám  pocit, že to bylo uděláno tak nějak že se muselo, rutinně. Pro neznalce her může být film zábavný. Nolan North na lehátku na pláži, má pro mě jako Nathan větší charizma, než Holland. Ale už prostě není mladý a studio chce vydat dvojku(scény v titulcích), takže někdo mladý byl jasnou volbou.

Ztracené město (2022) odpad!

Bože, to byla zase srajda. Plastiková Sádra Bulldock už na tom musí být fakt zle, když hraje v takovém hnoji. Absolutní ne-chemie mezi ní a tím modelem. Příběh plný klišé a plochý jak Sádřin hrudník v tý kombinéze, co má na sobě půlku filmu. Potrat Radcliffe trapný. Jediný záblesk William Bradley Pitt, ale ten se ani neohřál a hned zhas. Radši si pustím Honbu za diamantem.

Božena - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

V téhle části jsem si všiml, jak Budař ne že hrál ale on prostě byl a byl autentický, a Geislerka se moc snažila, ale prostě ta role jí moc nesvědčí. Ale špatná také nebyla :)

Co ste hasiči - Hořící pták (2021) (epizoda) odpad!

Typická novácká zábava pro burany, a i ta hudba je dementní. Přetrpěl jsem první díl a pro mě i poslední.

Expedice: Džungle (2021)

Popcornový mix Indyho, Uncharted a Ztraceného města Z. Hodně moc digitálních efektů, skoro bych řekl, že kromě herců, je úplně všechno CGI. Ale Rocka žeru.