Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Rodinný

plakát

Máma - Wind Chimes and a Bottomless Pit of Sadness (2016) (epizoda)

„Když se pomeranč a kešu mohou snést v jednom salátu, proč by se spolu nemohli snést lidé po celém světě?“.. Jedna z těch nejlepších a nejzábavnějších epizod první poloviny seriálu.

Hádej kdo? (2005)

Byla nebyla jedna černoška, která byla zasnoubená s bělochem. Jednoho dne si ho přivedla domů, že ho teda jako představí rodičům. Neměli ponětí, že jejich holčička chodí s bílým. Černému tátovi se to samozřejmě nelíbilo a chtěl je rozeštvat. Nakonec se díky tátovi pohádali, rozešli, ale to by to nebyla klišoidní komedie, kdyby to neskončilo tak, že se právě díky tátovi opět dali dohromady. Upřímně jsem se nezasmála, nenašla nic, co by nebylo pomalu v každé druhé komedii, ale Kutcher mě baví (a dřív bavil) a ve spojení se Zoe, s černou partnerkou (a vůbec, Ashton je bílej až moc) to je docela fajn podívaná na nudné propršené víkendové odpoledne. A zlý pohled Bernieho taky stojí za to.

plakát

Něco na té Mary je (1998)

„Chudinka, je na vozíčku..“ „To je jen puchýř, zahojí se to.“ Výborná komedie! Miloučká Cameron, docela vtioný Ben a hlavně za mě špičkový komediální výkon v podobě tance s berlema od Lee Evanse.

Malé dohazovačky (1995)

Kirstie sama na koni a dvě naprosto rozdílné holčiny, které se potkaly ve stejném oblečení a měly i stejně vlasy! Skvělá a pohodová rodinná komedie.

plakát

Kačenka a zase ta strašidla (1992)

Nejradši mám scénu, kde rozcuchaná Bohdalka s culíčkem, v modro–bílé uniformě zdravotní sestřičky, v nemocnici bouchne dveřma, vyjde do čekárny mezi pacienty celá politá červenou barvou a praví: „tak další, prosím“. Opravdu strašidlo. Však kolikrát na vás v čekárně u doktora vybafne zakrvácená rozchuchaná dlouhovlasá sestra?

plakát

Jeníček a Mařenka (2005) (TV film)

M: „Byla tu před námi už spousta dětí.“ J: „Jasně,když je tu tolik dobrot!“ M: „Ale kam se všechny poděly?“ .. Docela solidní horůrek pro děti (ale opravdu pro děti?). Hudba tomu dodává zvláštní atmosféru, Ježibaba nemá žádnou bradavici, Jeníček mi připadl až moc hloupý, narozdíl od vychytralé a šikovné Mařenky. Pěkný interiér chajdaloupky, líbil se mi.