Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krátkometrážní
  • Animovaný
  • Akční

plakát

Jídlo dělá člověka: Experiment s dvojčaty - Epizoda 4 (2024) (epizoda)

Bác a nedozvěděli jsme se nic. Lidi, nejezte maso, ani žádné živočišné produkty, buďte králíci a jezte jen salát. „Experiment s dvojčaty“ skončil jinak, než jak jsem doufala a kvůli čemu jsem si jej pustila.

plakát

Ztracena v bílém šumu (2023) (seriál)

Seriál a vlastně samotné vyšetřování mě vtáhlo, dost napínavé!

plakát

Ošklivá káčátka (2021) (pořad)

„Zábavná“ realityshow? Ošklivé břicho po porodu, velká prsa, malá prsa.. Bězné věci, o kterých by se nemělo nic natáčet. Tohle k ošklivosti nepatří.

Il Boemo (2022)

Dlouhá úchylárna. Škoda, že jsme nešli víc do hloubky.

plakát

Čtyři děti a skřítek (2020)

V dětství jsem měla ráda „Pět dětí a To“, u tohoto mě odradil divný dabing a dialogy. Ale tak Británie, no.

plakát

Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd (2023) (pořad)

Škoda této proslulé a již ostřílené dvojice, která mě sice vůbec nerozesměje, nepobaví, ale na druhiu stranu doplňuje rekapitulace čísel, která bych spíš zaměnila za nějaké nepovedené či tak.

plakát

Vánoce na spadnutí (2022)

Lindsay nám trochu zestárla a už jí to tak nepasuje, už bych ji viděla spíš na ty role paniček a mamin v domácnosti, ne na cestovatelku po nových láskách na svahu. Ta vánoční atmosféra, světýlka a vůbec celá vesnička, to byla nádhera!

Vánoce v divočině (2019)

Už ten začátek připomíná Pilcher. Pak čas u filmu plyne stejně pomalu, jak v té divočině, Vánoce se vyskytly pomalu jen v názvu a závěr před zeleným plátnem mě odrovnal úplně. Příroda to nezachránila, ti animovaní sloníci taky ne. Diamant uvízlý v srsti psa?

Ovládací panel