• Krátkometrážní

Baby Driver (2017)

Pořádná novodobá thrillerová pecka, jak má být! Baby většinu filmu působí nesměle a nudně, ale co se z něj nakonec vyklube..!

Slza - Lhůta záruční (2014) (hudební videoklip)

První a POSLEDNÍ jejich klip/song, co se mi opravdu líbil.

Muzzikanti (2017)

Krásné prostředí a příroda, fajn obsazení, ale film jako takový mě ani moc nezaujal, nebýt Pavla Kříže, nedodívala bych se.

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Hnus už od prvního pohledu:O

Zkažená mládež (2007)

Depresivní a dojemný celou dobu, že už jsem sama sahala po zbrani. Určitě by tento film měli vidět všichni ti, kteří se snižují k tak odpornýmu jednání s ostatníma.

13. komnata - 13. komnata Stanislava Hložka (2011) (epizoda)

Ráda jsem se dozvěděla něco nového o někom, kdo pochází ze stejného malého městečka uprostřed Moravy, jako já:) Standa je velmi příjemný človek a zpěvák, měla jsem možnost se s ním několikrát setkat, rád se do svého rodného městečka vrací.

Žabí král aneb Železný Jindřich (2008) (TV film)

Jako pohádka to ujde (ta naše verze s Lindou se mi ale líbí víc), Sidonie mi do hlavní role princezny příliš nesedla, líp jí asi seděla role čarodějky na koštěti. Ale nepřeslechnutelný /opačný/ soundtrack z výborného filmu Pýcha a předsudek už mi poměrně lezl krkem.

Malá čarodějka Bibi (2002)

Možná trochu nudné, hluché, trapné, okopírované, ale mně to přišlo jako milá oddychovka na víkendové odpoledne. Když jsem byla malá, po shlédnutí jsem kradla smetáky ze spíže:)

Matýsek (2006) (seriál)

Výborně roztomilý animáček mého dětství, který mi ukázal, že ikdyž se hodně snažím něco nakreslit, nikdy to nevyjde!