Duna (2021)

Velkolepé,Epické akční sci-fi. Jednoznačně jeden z nejlepších filmů roku. Super obsazení. Skvělá kamera,hudba,režie. Prvotřídní vizuální stránka PS: Knihu jsem tedy nečetl !  PSS: Už ted se nemohu dočkat druhého dílu (Part two).

Deníček moderního fotra (2021)

Koukatelná a i celkem příjemná,nenáročná zábava. Fajn jednohubka. Jedna z mála českých filmových vyjímek v tom našem podprůměrném rybníčku,že ?

Red Notice (2021)

Fajn,dobrý snímek se skvělím obsazením ,castingem. Bohužel čeho jsem se obával je průměrný scénář a režie. Akce je tak akorát...... Co jsem tak nějak očekával jsem dostal,takže v poho film.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Povedená Asijská Marvelovka. Rozhodně nejde o jednu z nejlepších  ,ale určo nadprůměrná je. Rozhodně stojí za vidění o tom žádná tedy. PS: Trevor Slatery je cool a nejen on....

Země nomádů (2020)

Dobrá road movie se skvělou Frances Mcdormand. PS: Uvidíme se,potkáme na cestě.....

Matky (2021)

5/10 ! Snesitelný,koukatelný,slušný,solidní film. Přece jenom cílený na ženy. Ty si ho i více užijí !

Halloween zabíjí (2021)

Slušná,solidní,jednorázová podívaná. Je to krvavá,brutální vyvraždovačka. O dost slabší film než ten předchozí ( 2018 ). Průměrný snímek . 50%