Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 5 bodů
tommiss007
Tomáš Šťastný
Liberec, Liberecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Krátkometrážní
Akční
film
studentský…
seriál
pořad
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Tenkrát na Západě
(1968)
Leon
(1994)
Drž hubu!
(2003)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Ospalá díra
(1999)
Střihoruký Edward
(1990)
Vincent
(1982)
Kokain
(2001)
Vesničko má středisková
(1985)
Slavnosti sněženek
(1983)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(9)
poz3n
sakuL_
trojúhelník
peroo
Killda
Mihulak
MartanJe
whaam
tomas.vorel1