Reesam

Tereza V.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 15.6.2020  22:51
    Bludné kruhy (TV seriál) (2020)

Celý seriál jsem se snažila si utřídit nějak myšlenky, jak to na mě působí a co si o tom myslet. A nenapadalo mě nic, než jen to, jak někdo může mít tak podělanou smůlu. Šíleně silný seriál o neštěstí a strastích. Mark tu byl tak skvělý, že to doteď nechápu. Byl tak moc dobrej, že jsem jeho dvojroli opravdu brala jako dva odlišné herce, a pokaždé, když jsem si uvědomila, že to hraje on, tak mi z toho běhal mráz po zádech. Tenhle seriál měl celou dobu tak tíživou atmosféru, ze které vám nebylo vůbec dobře, ale dokázal vás upoutat natolik, že jste ho museli vidět prostě celý. A nelituju. Znovu si ho nepustím, ale rozhodně na něj ještě pár týdnů budu myslet, a pokud bude chtít někdo doporučit nějaký film/seriál, tohle se v mém seznamu objeví.

• 4.3.2020  19:35
    Gentlemani (2019)

To byla jizda. Genialni.

• 28.2.2020  20:44
    I Am Not Okay With This (TV seriál) (2020)

Tak tohle miluju! And I am not okay s tim, ze musim cekat na dalsi serii.

• 14.1.2020  21:56

Genialni!

• 4.9.2019  22:51

First of all: kloubouk dolů za výběr herců a neuvěřitelnou podobu s jejich dětskými filmovými já. A za Billova Pennywise. Jenže tím to končí.Jakože.. Někdo asi bumbal hodně energy drinků a vybil si tu nadbytečnou energii u počítače v postprodukci, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč tam bylo tak moc zombíků a zvráceností, ze kterých křičelo: nejsem skutečnej, kdybys náhodou zapomněl, jsem graficky vytvořenej. U 1. kapitoly to táhla atmosféra a story o dětech. V 2. kapitole se to snaží nahnat flashbacky a efekty. Achjo. Přitom kdyby ubrali a řídili se heslem "méně je více", zkrátili to o hodinu, vynechali zbytečnou honbu za svými vzpomínkami, bylo by to fakt fajn. Poznámka pod čarou: párkrát jsem si málem učůrla, nebudu lhát.

• 22.7.2019  22:18
    Lví král (2019)

Everybody is somebody‚ even a nobody.

• 28.6.2019  23:42
    Po svatbě (2019)

Přijde mi, že film chtěl budovat z počátku napětí, zvědavost a touhu po vědění, co že se to mezi nimi stalo. Jenže místo toho je to utahaný a celou dobu si říkáte, proč se ta Michelle tam chová jako kráva: je to, protože neumí hrát, nebo protože má takhle debilně napsanou roli? Ke konci fimu sice zjistíte, že hrát fakt umí, jen ta její role byla dost špatná, ale nechá to pachuť na celém filmu. Jediným světlým bodem byla kamera a výkon ke konci filmu Jullianne Moore, u kterýho jsem měla husinu všude.

• 8.6.2019  01:50

Fantastický Depp.

• 2.5.2019  23:25
    Odhalení (TV seriál) (2019)

Joey King a Calum Worthy tu překonali sami sebe.

• 3.3.2019  00:24

Tak jsem si zas pobrečela..

• 3.2.2019  16:04
    Baby (TV seriál) (2018)

Italský seriál se skvělou hudbou, kamerou a hlavně mladými autentickými herci, kteří jsou naprosto skvělí. Bohužel v prvních episodách se ztrácite, a když to konečně nabere nějaký spád, skončí to. Nic to ale nemění na tom, že je to fakt skvělý počin, který stojí za to vidět, už jen kvůli té krásné Itálii a kontroverznímu tématu.

• 21.1.2019  22:56
    Složka 64 (2018)

Musim dat maximum, protoze se to neda srovnat s prvni dilem, kdy jsem dala 4. Ta kamera, Nicolaj, hudba, napětí. Já to miluju. Jsem ráda, že mě to nezklamalo. Jako jasně, nebylo to úplně eňo ňůňo, ale je to prostě Karl a Assad, a to nemůže být špatný.

• 16.1.2019  21:16
    Skleněný (2019)

Tak tohle bylo hodně špatný.

• 9.1.2019  01:58

Jeden z nejmilejších filmů, co jsem viděla. V polovině filmu jsem se přistihla, že mi permanentně slzí oko, a ke konci dokonce obě. Myslím, že tenhle film mi bude dlouho ležet v hlavě. Ach, to bylo tak krásný.

• 7.1.2019  23:07

Na to abych to pochopila jsem moc střízlivá...

• 31.12.2018  02:59
    TY - Série 1 (série) (2018)

Oh, he is sweet but psycho. Tenhle seriál je fakt šilenej, ale v dobrým! První dvě a poslední dvě epizody byly naprostej nářez. YOU má dost hluchých míst a je to zbytečně tak natahovaný, ale stojí za to. Penn tu překonal sám sebe a v poslední epizodě předvedl neuvěřitelný výkon. Jeho postava je natolik skvělá, že vlastně fandíte záporákovi. Nah, už aby byla 2. série.

• 27.12.2018  22:54

Pomalým tempem vykresluje vztah otce a syna, ukazuje, jak bezmezná láska rodiče může být a kde hraničí. Dokreslený podmanivou hudbou a zlatavým filtrem. Nic neříkající a zároveň tolik naplňující. Křehký, ale silný. Beautiful.

• 13.12.2018  12:42
    Aquaman (2018)

Wan Aquamanovi sedl jak pekáč na prdel. Myslím, že bez něj by byl film kvalitativně úplně jinde. Bojové scény byly špica. Ale to bohužel nezachrání to, že je film místy až překombinovaný, předvídatelný a neodpouští si klišé scény. Jako haló, všude se bojuje a oni si musí zrovna vyjevit city? Tím, že je už moc v dnešní době přehrdinováno, tak je o dost těžší něčím zaujmout. Přišlo mi to jak Thor ve světě Avatara a Nema, chyběla už jen Dory :D. Ale je fakt, že to bylo koukatelný, a dětem by se to určitě líbilo. A taky v IMAXu to musí být zážitek.

• 31.10.2018  20:40
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Nechala jsem si to proležet pár dnů hlavou, a furt na to musím myslet. I přes pomalý rozjezd je seriál masterpiece, a hlavně 6. epizoda, která byla naprosto dokonalá. A neskutečný obdiv patří hercům, každý z nich předvedl úžasný výkon.

• 26.10.2018  19:17

Blake je tak neuvěřitelně sexy!

• 6.10.2018  21:32
    Venom (2018)

Nah, vlastně jde o film, kde si užíváte zdrceného výrazu Toma Hardyho, sem tam vtipných frází, a úctihodné práce visual artistů. Ale děj o ničem, nic se nedozvíte, něco se začne dít až v posledni desetiminutovce, a vy vlastne ani nevíte, že to bylo to, na co jste CELOU DOBU čekali. Záporák snad nejhorší, co mohl být, protože vlastně nedostal prostor jím být. Nejlepší na tom byly titulky a songa od Eminema. Jo a for those who were waiting for it - TOM HARDY SE ANI NEUKÁZAL BEZ TRIKA?!

• 3.10.2018  22:06

Písničky a herecké výkony ano. Scénář ne. Pár silných pasáží vystřídalo mnoho (a víc) nudných, a došlo i k tomu, že jsem si kousala nehty nudou. A v tom momentě mě to ztratilo, a na sedadlo jsem se dostala až při posledni orchestrové scéně. Oběma hlavním postavám přeju minimalně nominaci na Oscara, Lady Gaga teda spíš Grammy za pěvecký výkon.

• 8.9.2018  13:22

Kind of cliche. Proč nevybrat do hlavní role holku, co není na první pohled skinny bitch, která hraje, jak je over it, a přitom není, bude předstírat, že je právě ta typische skinny bitch, zamiluje se, a ono to rupne. Jo, to je klišé. A nezachrání to ani popová hudba, ani retro nádech (na který Netflix sází) a ani Peter Kavinsky (oh wait, vlastně Jamey). Je to hezký, ale není to nic, co bychom tu už neměli, žejo. Film, který bude mít sledovanost jen protože Netflix a už se na něj znovu nekouknete, což se třeba u To All Boys I've Loved Before říct nedá. Nah.

• 29.8.2018  01:42
    Léto 84 (2018)

Disturbia/Rear Window s nádechem Stranger Things, Stand by me a It zasazená do osmdesátek. A ono to funguje! Za mě to mělo všechno, a i víc, než jsem čekala. Detektivní drama s podkresy hororu s příměsí komedie. Na podnose dostáváme teen boys struggles, léto na předměstí a skvělej osmdestátkovej soundtrack, který perfektně navozuje tu pravou mysteriózní atmosféru. Víc takových filmů, tohle totiž můžu.

• 28.8.2018  15:15
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Don't tell mama. Seriál má hned několik aspektů, proč na něj kouknout. Skvělá kamera, fantastický soundtrack, pochmurná atmosféra maloměsta, zvrácenost postav, skvělí herci. Amy si mě tady totálně získala, protože tahle role jí sedla jak prdel na hrnec a byla fantastická. SO si atmošku budoval hezky zvolna, a někoho to může odradit, ale já miluju, když je to pomalý, táhne se to, a o to víc mě baví ty zvraty ke konci. Možná se to zpočátku zdá dost zamotaný, a díky flashbackům se nejdřív neorientujete v čase, ale postupně to začíná dávat smysl, dokážete to ocenit na samotném konci, jakej masterpiece to je. Indice k vrahovi byly podsouvány skoro každým dílem, a to jen díky maličkým detailům. Čím víc jsem věděla o té rodině, o Camille, o městě, tím víc jsem chtěla znát, a tím víc jsem se nemohla dočkat dalšího dílu.

• 12.8.2018  18:31
    Krystal (2017)

Tohle je prostě bláznivá komedie s úžasným Nickem, u které jsem se místy fakt zasmála od srdce. Parádní soundtrack, skvělej Tay Tay v podání Nicka, a scéna setkání rodiny absolutně nemá chybu. Jediné co, tak je to místy fakt natahované úplně zbytečně, a zobrazení Satana si taky scénaristé mohli odpustit.

• 12.6.2018  00:42

Trochu TEOTFW s nádechem Like Minds. Divný, ale tak nějak dobře divný.

• 5.6.2018  23:00

Tak tohle bolelo. O čem to vůbec bylo? Vydržela jsem 40 minut, ale vzdala jsem to,protože pokud ani po tak dlouhé době nedokážete rozpoznat děj, tak to zbytek filmu nezaachrání.Jediný co, tak že je to hezký..pro 3leté dítě.

• 30.5.2018  23:03
    Já, Simon (2018)

Takhle skvělý jsem to nečekala ani náhodou. Nick je tak hot, že kdyby on byl gay, tak se me srdce rozpadne na tisíc kusů. Ale ta role mu tak zatraceně sedla, ze mu to i prominu. A jeho tanec, kdy na něm vidíte, ze je proste “dřevo”..no nemám slov. Love Simon je kouzelný snímek plný lásky a pochopení, a to je úplně můj šálek mléka. Rozhodne to neposkodilo niternost a křehkost knížky. Miluju ten film!

• 25.4.2018  23:22

Jakože..nečekala jsem to. Věděla jsem, že to neskončí se 100% dobrým koncem, ale nečekala jsem ani jak zlé to bude.Bavilo mě to děsně moc. Bavilo mě, jak to bylo provázané, že ačkoliv každý měl jinou misi, nenudili jste se, působilo to uceleně, přehledně, dávalo to v návaznosti na další scény smysl. Bála jsem se, jaký brak z toho bude, a úplně mě odrovnalo jak skvěle to fungovalo. Divák se neobejde bez důležitých filmů jako Thor, Captain America, Avengers..Bavilo mě, jak už od začátku to má grády a umírá se o 106. Co už se mi nelíbilo bylo, kdo všechno umřel. Některé jsem čekala, jiné naopak vůbec. A furt jsem se držela naděje, že je to celý omyl, že najednou bude v záři reflektorů kámen času a tradá, zase se to zvrátí, a ono ne..ony běžely titulky. A Thanos se vrátí. A to na tom bylo asi nejlepší, od půlky filmu jsem nedýchala a rozhodně mi nepřišlo, že to mělo přes dvě hodiny. Naprosto směkám před visual artisty. A ještě jedna věc, Thanos je sympaťák, oceňuju, jak to není typický grázl, ale že projevuje i city a vlastně to asi nebude takový bad guy.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8