Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Slovo fuck a slova jemu příbuzná jsem po 10 minutách přestala počítat, zkrátka..v těch 115 minutách to padlo asi tak..115x? Ale stálo to za to. Bylo to fuckin' skvělý. Všechno..

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Konečně i já jsem se podívala na film, který je z poloviny milován a z poloviny nenáviděn. Nenávidí ho ti, kteří jsou vysazení jen z principu, že zde hraje Sewart, Pattinson atd. Milován fanynkami. Já jsem nestranná. U filmu mě hrozně mrzelo, že některé pasáže, které se mi tolik na knížce líbily, byly vynechány, ale tak už to u filmového zpracování podle knihy chodí. Nebyla jsem zklamaná ani nadšená. Jediné, co mě dostalo byl boj, který byl absolutně změněný. Herecké výkony? Ashley Greene skvělá, nemluvě o Kristen Stewart. Efekty také parádní. Ale v porovnání s knihou film pokulhává. Čekala jsem trošilinku víc od posledního dílu.

TY - Série 1 (2018) (série)

Oh, he is sweet but psycho. Tenhle seriál je fakt šilenej, ale v dobrým! První dvě a poslední dvě epizody byly naprostej nářez. YOU má dost hluchých míst a je to zbytečně tak natahovaný, ale stojí za to. Penn tu překonal sám sebe a v poslední epizodě předvedl neuvěřitelný výkon. Jeho postava je natolik skvělá, že vlastně fandíte záporákovi. Nah, už aby byla 2. série.

Úkryt (2002)

Koepp je skvělý! Originální námět, scénář na jedničku. Fincher dodal filmu napětí. Jodie Foster zahrál roli úžasně, asi jako každou její roli. Film bych nezařadila mezi nejlepší, protože něco mu chybělo, nedokážu definovat co, ale tak to cítím.

Upírův pomocník (2009)

Originalita za 1, začátek taky zajímavý, ale dále dějová linie, která lze předpokládat. Není to typ filmu, který bych si chtěla přehrát znovu.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Moje dojmy jsou jako na houpačce, chvílemi jsem dole, díly mi přijdou absurdní a směju se nad tím, jak se to celé vyvíjí. Po druhé jsem nahoře, to jsem zažraná do děje a musím hned kouknout na další díl, kde jsem opět dole. Postavy jsou primitivní, je to jen povrchový a jediný, kdo mi přijde zajímavý, je Damon v podání Iana.

Válka světů (2005)

Nevím proč, ale od tohoto filmu jsem čekala poměrně víc, už jen proto, že jeho režisérem je Spielberg. Knihu jsem nečetla, takže nevím, jak film souhlasí s předlohou, ale u filmu jsem se místy nudila, ne-li usínala. Je pravda, že vidět tento film v roce 2013, kdy je takový film každý 5, nebyl dobrý tah. Třeba bych v roce 2005 měla jiný názor a byla bych naprosto fascinovaná efekty a námětem. Co se musí nechat, byli nápadití mimozemšťané. Napětí a akce tam byly, ale jinak průměr.

Velký Gatsby (2013)

Pro mě jeden z nejkrásnějších filmů. A to ne příběhem, který je ovšem také moc krásný, ale především způsobem zfilmování. Už jen Leonardo v roli Gatsbyho, lepší výběr být nemohl, je na místě. A Tobey, kterého nijak nesleduju, mě zde velice mile překvapil svou všestranností.__Co mě snad nejvíce dostalo do kolem, je kamera. Dlouho jsem neviděla film, který by byl pastvou pro mé oči po režisérské stránce. Ty záběry byly tak vhodně vybrané, že vůbec nerušily, ale stejně jste si jich všimli.__Kromě nádherných kostýmů zvěčňujících oslavy ve velkém stylu, byla naprosto úchvatná i muzikální stopa. __Tenhle film nehodnotím tolik po dějové stránce, protože ano, milostný trojúhelník, milenky, zakázaná láska, to je všechno, co už známe a nijak mě to nedojímalo. Ale tohle je prostě co se týče výpravy, hudby, kostýmů a výběru herců, jeden z nejlepších filmů.

Venom (2018)

Nah, vlastně jde o film, kde si užíváte zdrceného výrazu Toma Hardyho, sem tam vtipných frází, a úctihodné práce visual artistů. Ale děj o ničem, nic se nedozvíte, něco se začne dít až v posledni desetiminutovce, a vy vlastne ani nevíte, že to bylo to, na co jste CELOU DOBU čekali. Záporák snad nejhorší, co mohl být, protože vlastně nedostal prostor jím být. Nejlepší na tom byly titulky a songa od Eminema. Jo a for those who were waiting for it - TOM HARDY SE ANI NEUKÁZAL BEZ TRIKA?!