Bídníci (2012)

U tohohle zpracování jsem rozpačitá komentovat. Na jednu stranu moc dlouhý, na druhou stranu tak akorát. Mám smíšené pocity. Ze začátku jsem muzikál věčně stopovala, protože mě bolel zadek nebo za krkem, v jiných chvílích jsem přestat nemohla. Co ale nelze opomenout jsou výkony. Hvězdné obsazení, nádherný, neupravený zpěv, herci jsou naprosto přirození. Anne je hvězda! Hugh také skvělý. Koncem si mě film získal, nebrečím u filmů, ale tady jsem musela. Scéna hrála na city a ani já jsem neodolala.

Život nebo něco takového (2002)

Především už nechci vidět Angelinu v blonďaté paruce. A dále se mi vůbec nehodí do komedie. Hraje skvěle, bezpochyby, ale komedie není její parketa. Příběh docela slušný, ale nenadchnul mě. Celé mi to přišlo takové fádní. Možná nám chce Stephen říct, že bychom si měli užívat, dokud to jde, kdo ví. Za mě tak 25%.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Akce, vtip, vášeň. Tenhle film obsahuje vše. Skvělé obsazení? Ano! Brad Pitt a Angelina Jolie, nikdo jiný by tam tolik nesedl. Nudila jsem se? Vůbec. I přesto všechno filmu něco schází, ačkoliv nedokážu říci co. Každopádně tenhle film si nikdy v televizi ujít nenechám, i přesto, že ho vidím třeba po 30té.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Tenhle film je skvělý především díky grandiózní Angelině. Má šarm, dodává filmu akci. Děj je pěkný, ale nepřekvapí, všichni si asi dokážeme odhadnout, jak celý příběh skončí. Tenhle film mám ráda jen díky tomu, že ho znám vážně dobře a je pro mě takřka klasikou.

Milý Johne (2010)

Mám Channinga ráda a o Amandě se ani nezmiňuji, ta je skvělá všude. Sparks je výborný spisovatel, jeho příběhy miluju. A všechny jeho zfilmované příběhy (Poslední píseň, Talisman..) jsou skvělé. Tohle je jedna z mých oblíbených. Samozřejmě mě štve, že se scénárista nedrží předlohy a některých faktů, ale jinak je to velmi zdařilé. Amandin zpěv, Channingovo charisma, dojemný příběh.

Level 26: Dark Prophecy (2010)

Dle mě je tenhle díl slabší, než první. Příběh je napínavý. Krátké filmy posloužily k tomu, abychom pochopili správný význam karet. Svůj účel to splnilo.

Level 26: Dark Origins (2009)

Kdybych tu měla hodnotit knihu, píšu tu román. Ale zde hodnotím krátkometrážní filmy, které pouze doplňují kontexty. A můj názor? Skvěle podané, napínavé. Občas až nechutné. Palec nahoru!

Anatomie lži (2009) (seriál)

Musím upřímně říct, že jsem naprosto závislá na tomto seriálu. A vážně mě mrzí, že jsou pouze tři série. Tenhle film je jeden z mála, který si zaslouží mnohem víc sérií. Díky němu jsem zjistila pár příznaků lži, začala jsem se zajímat o mimiku člověka a a celkově mě tento obor fascinuje. Náměty, příběhy, herci, úvodní znělka, prostě famózní. Tim Roth je skvělý, je tak zvláštní, až jsme si ho zamilovala.

Záhada Anubisova domu (2011) (seriál)

Špatné herecké výkony, ale pěkné kulisy a opravdu hravý příběh. Vlastně takový seriál na odpoledne, když máte chuť si trošku zahrát na detektiva.

Waiting for Forever (2010)

Tak prostý film, který je vlastně o ničem, si získal mé srdce na plné čáře. Nejen díky Tomovi, ale díky jeho roli. Když pronáší věty o lásce, o tom, co cítí k Emmě, srdce mi blahem plesá. Romantika, kde vlastně nedojde ani k polibku hlavních postav.Mé uši byly naprosto ohromeny soundtrackem. Škoda některých částí, které mohly být lépe natočené. Také si režisér mohl odpustit pasáže, které ukazovaly na minulost. Ale nevadí.