To (2017)

Pěkný dětský horror aneb Harry Potter trošku jinak. I vtipné to místy bylo, kurva :-D A Fredy taky že pozdravuje.

Dva muži ve městě (1973)

No já teda nevím, ale když na základě frivolního cvrnknutí do nosu paní Strabliggi neváhal pan Strabliggi rozmlátit komisařovi hlavu o zem? Neměl on ten komisař nakonec pravdu? :-D Koneckonců zaplatil taky životem, takže nakonec spravedlivá plichta.

Borg/McEnroe (2017)

Myslím, že v roce 1980 se stalo asi 1000 x více zajímavějších událostí, než kterou popisovala tato tragikomedie, navíc stylem posledního zápasu o samotný osud lidského pokolení. Prostě patetická nuda, jediné emoce přišly se závěrečnými titulky. Pozdě. Shia byl legrační :-D

Avengers: Infinity War (2018)

Když už je toho všeho tak nějak moc aneb ani mančaft složený ze samých hvězd nemusí vždy vyhrávat...

Legenda o Tarzanovi (2016)

No tak já fakt nevím. Taková bezbolestně koukatelná blbost to byla. A stejně to bylo zřejmě poprvé a naposled, co Afričani vyhráli. A když vezmu fakt, jak to tam dnes vypadá, stejně to bylo vítězství pyrrhovo. A tu muziku fakt nedělal Zimmer, fakt ne?

Místo u moře (2016)

Takové to "Jak vytrhnout velrybě stoličku" či "Jak dostat tatínka z polepšovny" po americku, ale asi 687x lepší. Jinak docela slušná ždímačka slz, která přitahuje a přitahuje a je pořád hůř... Holt, některé osudy nejsou fakt lehký.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Teď už může Stefan "umřít". Prostě tam bylo všechno a vlastně nic. Dort pejska a kočičky. Games over. Nevíte náhodou někdo, kde je nejbližší WC? B-)

Pásky z Nagana (2018)

Tady dát za 5 je vlastně vlastenecká povinnost a navíc to bylo fakt dost dobré. Hašek na hrad už bych dnes neřval, ale že tehdy klucííí vypálili rybník celému hokejovému světu, tak o tom žádná. A celé se to obešlo bez dnes nepostradatelného "tak určitě". Za to ještě půl hvězdy k dobru :-D

Časové pásmo bylo změněno