Spider-Man 3 (2007)

Efekty a akcia ako vzdy skvele ostatok vsak vyrazne zaostaval. Dialogi viac nez trapne a Emo spider-man WTF??!!

Match Point - Hra osudu (2005)

Priznam sa, ze toto je moj prvy film od Woodyho Allena co som videl. A musim povedat. ze prvu hodinu som si myslel, ze to bude aj posledny film co si od neho pozriem. Avsak koniec bol uzasny cela ta anologia s Zlocinom a Trestom vysla velmi pekne a nakoniec aj hlavna myslienka bola vyborna. Takze vydrzte do konca stoji za to.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Osobne ma tento pribeh nejako extremne neoslovil. Avsak bolo tam vela peknych zaberov, ktore dali filmu tak trochu umelecky nadych. No na mna to bolo miestami asi trosku moc strelene.

Špatná výchova (2004) odpad!

Pozerat sa tekmer dve hodiny na uchylov, tak sorry ale to ma fakt nebavi. Osobne si myslim, ze tento film bol chory a moralne postaveny na hlavu. Proste brutalna sracka.

Lovci pokladů (2004)

Ja osobne som asi divny, ale mna proste taketo filmy bavia. Celkom akcna, aj fantasticke celkom zabavna zapletka, proste sa to super pozeralo a to mne osobne staci.

Bojovník (1997)

Skvely film velmi emotivny super premyslena pointa. Krasne zobrazene ako tato spolocnost jednoduch istym narodom nevyhovuje v tomto pripade to boli idiani pre nase zemepisne sirky to mozu byt romovia. Bohuzial uz ked som myslel ku koncu filmu, ze to ostne bez vycitky prislo nieco co ma na tychto hollywoodskych filmoch serie a to natvrdle zhadzovanie cirkvi. Hlavne v tom to pripade to nemalo velmi o podstatnenie lebo ten spor s cirkvou tam nebol velmi evidentny, ale bol tam viac menej naschval vlozeny.

Ray (2004)

Tento film mi velmi pripomenul snimku walk the line predpokladam ze osudy celbrit s tychto rokov su velmi podobne, ale asi nie vzdy koncia stasne ako v tychto pripadoch. Film sam osebe bol super dobry dej vyplneni skvelou hudbou proste radost pozerat. Foxx sa mne osobne o vela viac pacil v tomto ako v Dreamgirls, ale mozno je to tym ze toto bol celkovo o mnoho lepsi film teda aspon podla mna.

Zrcadlo (1975)

Fuha musim sa priznat, ze na mna to bola asi prilis anrocna podivana. Citil som v tom hlbku, ale tazko som ju objavoval a tym ze cely ten film bol tak trochu rozharny tak som s toho tak trochu vypadol. Ale bolo to prekrasne natocene zopar myslienok som objavil no dalo sa to pozret.

Válka policajtů (2004)

Celkom prijemne prekvapenie. Si ce trosku malo akcne a emotivne, ale celkom dobre sa to pozeralo. Dobra pointa, dej sa plynulo vyvijal, proste dalo sa na to pozerat.

Dreamgirls (2006)

Zo zaciatku som sa skvele bavil, skvela hudba, celkom dobra pointa a keby to bolo o polhodinu kratsie mozno by mi to nadsenie aj vydrzalo, lenze ono casom tie pesnicky onudia a cela zapletka sa vyvija, len velmi pomaly. Ale pozret sa to celkom dalo. Myslim ze 72 percent je presne co si tento film zasluzi.