Dannyho parťáci 3 (2007)

No tak to bolo celkom obstojne. Rozhodne lepsie nez 12, 11 to netromflo, ale bolo to celkom vtipne. Co mi tam asi chybalo bolo trochu viac akcie. Ale inac v podstate nemam namietky.

Velký útěk (1963)

Trosku netipicke zobrazenie vojny. Nieze by to bolo priamo mierumilovne, ale proste je to zabavne. Bolo to nieco ako vojna hrou. Islo to celkom plynulo za cele tie tri hod som sa vobec nenudil, ale zas na druhej strane nejake mega akcne to nebolo, ale toje tym ze je to 63, ked ste zvyknuty na stare vecicky rozhodne s tym nebudete mat problem.

Rabbits (2002)

Ma to atmosferu ako vzdy, ale mam pocit ze nie je celkom pravda co sa pise v obsahu ze dialogy sa zdaju nezmyselne ono to aj cele je nesmyselne, ale sak o tom asi surrealizmus do istej miery je ono to tvori len atmosferu, vlastne je to naopak ako pri vsetkom ostatnom atmosfera je len nieco co stastim vzniklo z nejakeho pribehu pripadne sa to podpori hudbou. Rabits vlastne nechcu povedat pribeh myslienku ale atmosferu.

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Bol by som dokonca ochotny dat 5 hviezd nebyt toho debilneho konca. Cely cas to bolo vtipne, taky svojskym sposobom, ale koniec ma nastval. K takymto filmom patri happy end a nie otvoreny koniec s ktoreho ani sajnu nemas ako to cele dopadlo, ale inac to bolo velmi dobre.

Americký gangster (2007)

Musim povedat ze ked som to zahliadol medzi 200 naj mal som pocit ze je to len take pociatocne nadsenie a ze to nebude az take super ale mylil som sa. Bolo to priamo dokonale. Ani neviem co k tomu viac povedat. Proste super.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Jemne som bol sklamany nieze by to bolo zle, ale po vychvalovani som cakal uplnu pecku a nejak som ostal chladny. Na zaciatku som ostal strateny menili sa tam casove linie a mal som s toho trosku bordel, potom sa to vyjasnilo, ale ma to stale nebavilo. Jedine ta cast s Natalie Portman ta bola uzasna, ale ja mam pre nu slabost tak to asi preto.

Malé ženy (1994)

Trosku moc sladke a obcas jemne trapne a preafektovana, ale aj velmi mile a vtipne. Ale ked uz tento zaner tak pychu a predsudok.

Apokalypsa (1979)

Apocalypsa je dost odlisna od tych ostatnych vietnamoviek. Je omnoho viac desiva. Ono vojna je vzdy desiva ale toto ma taku nejaku uchylnu atmosferu ku koncu. Vlastne sa to tyka len poslednej casti prve dve hodiny take neboli ale aj tak boli velmi dobre a potom nakoniec bol Brando ceresnicka na torte. Ta tienohra na jeho tvary proste super.

Goyovy přízraky (2006)

Od formana som ani ine necakal. Skvele spracovana historicka drama, ktora sa vsak ako je uz tiez u formana zvyklost nevyhla istym historickym nepresnostiam a takemu holywoodskemu nadychu, ale stale to bola prvotriedna podivana. A este stoji za to si to pozret ked uz kvoli nicomu inemu tak kvoli Natalie Portman, ktora bola dokonala po vsetkych strankach.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

No myslim ze zo shrek by si uz mohly dat na chvilu pauzu. Nieze by to bola nejaka katastrofa ale kazia nieco co tak dobre zacalo.