Spláchnutej (2006)

Dobra podivana, ale ono sa tie to animaky zacinaju nejak opakovat. Stale rovnaka struktura zasadena do ineho prostredia ono sa to po tomtrochu okuka, ale inac ta struktura bola naplnena celkom obstojne par forov co stalo zato a kedze to malo len 86 min dalo sa to v pohodicke pozriet.

Chci to! (2007)

Rozhodne stupidne natvrtdle a perverzne, ale pri pozitivnom pristupe sa tak zo 5 krat zasmejete.

Volání o pomoc (2007)

Wau, uplne dokonale. Nebudem kazit dojem nejakym stupidnym komentarom proste si to pozrite.

Obecná škola (1991)

Wau, stava sa zo mna Sverakovsky maniak. Aj toto bola totalna pecka fory skvele a dobra pointa. Na tychto filmoch mam najradsej, ze su strasne pozitivne. Podla mna je ovela narocnejsie nakrutit nieco pozitivne ako negativne. Ja osobne aj ked pisem tieto komentare tak ovela lachsie sa mi nadava na filmy ako ich pochvalit.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Klasicky Tarantino blbost jak delo cela pointa secko, degustna prasacina, ale ono sa to strasne dobre pozera.

Alexander Veliký (2004)

Ja osobne som dost zatazeny na tieto vojnovo historicke filmy, ale toto bolo fakt dost zle. Hrozna hudba, tie bojove sceny ste si ani neuzil lebo boli take zmetocne ze ani sajnu nemate co sa tam deje. Repliky nudne. A co to uplne pochovalo je ta nehorazna minutaz. Kto to ma vydrzat sa na to 3 hod. pozerat. Od Stona som cakal nieco kvalitne ale toto bola fakt sracka.

Město bohů (2002)

Niektore casti dost desive najma tie ked male deti sa dostanu k zbraniam a nikto ich nekontroluje a pre nich nikto neni autorita a oni nemaju ziadny zmysel pre hranicu v konani. Scena v ktorej sa modlia a potom idu do vojni mi pride viac nez hroziva je to podobne ako v talianskej mafii take to uchylne spojenie cirkvy a zlocinu, aj ked treba povedat ze v tom to pripade je v tom cirkev nevinne. Velmi sa mi paci ze to neni ako pri crashi v ktorom film len ukazuje problem ale nic neriesi a cela zapletka len ukazuje nejaky problem, ale nema vlastny pribeh. Toto malo aj svoj vlastny pribeh na ktorom to bolo cele ukazane a ten pribeh samotny ukazal aspon maly naznak riesenia, co je podla mna velmi dolezite.

Arizona Dream (1993)

Skvely film. Niektore sceny boly az neuveritelne napinave. Johnny Depp ako vzdy uplne skvely. Trosku by som mozno chcel aspon trosku uzavretejsi koniec ale to nejak prezijem.

Ghost in the Shell (1995)

No musim povedat ze na prvy krat som to nezvladol. Pustil som si to neskoro v noci a zaspal som, ale dal som tomu druhu sancu a v sustredenom stave som si to znovu pozrel a uplne ma to dostalo. Skvela pointa velmi prekvapivy zaver, akcne plne super efektov krasne nakreslene proste super. Vsetkym odporucam si to pozriet viac krat ja sa tiez chystam na dalsie vzhliadnutie lebo ta zapletka je velmi komplexna a pre mna osobne je to na jeden krat trosku moc, ale to vobec nemyslim ako vycitku. Film ma velmi kratku minutaz takze si ho velmi rad este par krat pozriem.

Soumrak mrtvých (2004)

Celkom prijemna zabava trosku miestami prehnane a miestami zas o nicom, ale celkovi dojem je celkom dobry.