Zabíjení (1956)

Trosku mi to prislo ako starsia ale lepsia verzia Dannyho 11. Aj akcne, ale aj celkom hlboke. A na tak stary film aj celkom rychlo plinuce.

Majestic (2001)

Je podla mna ovela vecsie umenie robit film, ktory vyzaruje zo seba nieco pozitivne. Majestic je pozitivny ma obrovsky happy end a aj tak to nie je trapne alebo silene. Prosto superrrrrrrr.

Brouk (2002)

No odteraz si uz budem davat pozor co idem zaslapnut.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Ja tieto fantasy proste milujem. Neviem preco ale mam pocit ze fantasy pribehy maju ovela mesie obmedznia nez normalne story. Grimmovci boli napinavy, akcny, fantasy, zahadny, misteriozny proste super. .... Po daľšom vzhliadnutí som zistil, že sú trošičku nudný. Ale to len keď si pozriete viac krát a len trošičku.

Z nuly hrdinou (2002) odpad!

Pomooooooooooc. Pokial ste čo i len trochu uvažovali o pozretí si tochto filmu tak prosím nerobte to je to peklo.

Malá ryba (2005)

Vazne neviem co si mam o tomto filme mysliet. Proste ma to nejak nechalo chladnym. Neviem preco ale tento vo mne nevyvolal jedinu emociu a to je pri drame podla mna pruser. Na druhej strane ten pribeh bol celkom zaujimavy bohuzial to vasak vsetko posobilo strasne chladne. Ale Cate Blanchett proste musim uznavat po vsetkych strankach.

Zvětšenina (1966)

Pretoze som zvyknuti na moderne rychlo plynuce hollywoodske popcornovki sa mi toto zdalo jemne monotonne. Na druhej strane sa mi velmi pacilo to umelecke podanie celeho filmu. Celkovy dojem bol velmi dobry.

Papež Jan Pavel II. (2005) (TV film)

Viem ze ako katolik som asi zaujati ale proste sa mi to pacilo ako pocta pre papeza ako pre jednu s najvacsich osobnosti 20 stor. Proste ma to dostalo po vsetkych strankach.

Superman se vrací (2006)

Oproti Batman begins alebo spidermanovi alebo x-menom bola toto strasne blbost ani akcne ani efektne ani dojimave proste nuda a to este aj natiahnuta na 154 min. Proste mam pocit ze namet superman je uz vycerpany na dlhsiu dobu. Seba povazujem za fanusika komixoviek tak neviem co na to povedia ostany lebo podla mna to bola dost velka blbost a tri davam len s principu.

Osudové léto (2002)

Zase jeden s filmou oktorom som vedel hned po prvej minute ako bude priblizne prebiehat a rozhodne som vedel ako skonci. Okrem toho bol este aj v celku nudny, nekacny a cela ta "romatika" bola nejaka sterilna. Proste sracka.