Nazdravíčko (2005) (studentský film)

Keď som to išiel pozerať bol som dosť skeptický, ale prekvapilo ma to a bolo to dosť pohode. A aj kúsok pravdy na tom bol, aj keď to dosť propagovalo alkohol.

Vratné lahve (2007)

Tento film som pozeral na festivale pohoda a bol v pohode.

Góóól! II (2007)

Uvedomujem si, že to bola totálna sračka, ale ako futbalového nadšenca ma to celkom dostalo.

Talentovaný pan Ripley (1999)

Dosť dobrý film, ktorý mi ale prišiel trošku pridlhý. Jeho najväčšou výhodou bola Cate Blanchett, ktorá bola neuveriteľne krásna a preto dávam päť. (Aj keď som chcel dať pôvodne 4)

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Toto sú veľmi slabé štyri hviezdy. Neviem asi som divný, ale slová ako nářez a pod. mi moc nejdú s tímto filmom dokopy. Občas som sa zasmial, ale miestami to bolo až príliš ujeté.

Manderlay (2005)

Tento film nám má pripomenúť, že pokiaľ sa cítime slobodne jeto obrovská výsada, ktorú nemá každý a že vôbec nie je lahké naučiť sa byť slobodný. Čo sa týka toho divadelného prevedenia podľa mňa to filmu, len pomohlo. Bolo to proste úžasné každému odporúčam.

Sedm let v Tibetu (1997)

Príbeh o Tibete sa ma veľmi dotkol a vzbudil vo mne súcit a zároveň záujem o Tibet. Film bol plný prekrásnych záberov a ja si nemyslím že Pitt podal slabý výkon, aj keď na Oscara to nebolo bolo to dostčujúce, teda aspoň pre mňa. A čo sa týka Dalajlámu tak ten ma úple fascinoval aj herec, ale hlavne jeho príbeh.

Mission: Impossible II (2000)

Príšerne nudné a až prekvapujúco bez nápadu. Po prvej minúte som vedel celý dej aj s koncom, tak som aspoň dúfal v nejakú akciu nejaká tam bola, ale nič úžasné.

Ďáblova čísla (1999) (TV film)

Bohužiaľ tomuto filmu chýbala hĺbka, ktorú mal Schindlerov zoznam alebo pianista a to s toho dôvodu, že celé to prelínanie prítomnosti s minulostou bolo veľmi nepodarené a hlavná postava nevýrazná až nudná. Ono však tematika koncentrákov má vždy svoju silu a emócie takže to nebolo úplne o ničom, aj keď veľmi slabé.

Tlumočnice (2005)

Príbeh bol super malo to zápletku celkom obstojnú pointu, a však nevyvolal jedinú emóciu a preto bol jemne nudný a v podstate neoslovil.