Pán velryb (2002)

Film, ktorý je úplne pre každého plus krásne zobrazuje pôvodnú kultúru Maurov je plný super záberov a skvelej hudby.Samotný príbeh je veľmi silný a osloví podľa mňa každého.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Akčná jednohubka, v ktorej nehladajte hlbšiu pointu lebo ju nenájdete mne osobne to však moc nevadilo, ze tam nebola. Toto pridavam dodatocne po precitani niektorych komentov. Prosim vas uvedomte si ze predloha pre tento film nebol ten povodny epos 300, ale komix na tento epos tak pokial ste cakaly nieco hlboke tak smola, ale podla mna to bolo ako komixovka dokonale.

Devátý den (2004)

Konecne pribeh o koncentrakoch co nezachicuje katastrofu co sa stala zidom, ale v tom pripade katolickym knazom. Je obdivuhodne, ze udrzali svoju vieru aj ked nemuseli, ked mohli jednoducho splynut s davom.

Králové ro(c)ku (2006)

Musim sa priznat, ze som bol s toho dost sklamany. Cakal som super srandu na styl School of Rock, ale ani hudba ani pribeh sa tomu zdaleka nevyrovnal.

Prázdniny pana Beana (2007)

Ten jeho ksich vás po pol hodine prestanne baviť a potom to je hrozné.

Miluj blížneho svojho (2004)

Pribeh o pogrome zaujal a zarmutil lebo, ked vam ukazu deda, ktory prizna, ze sa na mlateni zidov zucastnoval a to povojne a v podstate sa tvaril, ze je na to hrdy tak to je nieco fakt chore.

Moje superbejvalka (2006)

Po scene s zralokom som si myslel, ze nic horsie nepride, ale mylil som sa ten koniec bol fakt priserny.

Královna (2006)

Na mňa príliš rozťahané a fádne, ale aj celkom zaujímavé pretože s královná mi skôr pripadala predtým to filmom ako babka, ktorú sledujú milióny ľudí.

Rozchod! (2006)

Nie že by bol on nevinní, ale úplne maximálne neznášam, keď niekto povie iba náznak toho čo by od teba chcel a potom sa čuduje, že to nikto nepochopil a povie ti, že šak po tebe chceli niečo viac alebo niečo úplne iné. A preto si vyberám jeho stranu.

Zlomené květiny (2005)

Neuveritelne pomalé a zdĺhavé a najhoršie na tom je, že na konci viete presne to isté čo na začiatku.