Přednosta (2003)

Priznám sa nadšenie s tohto filmu ma obišlo. Základná pointa bola dobrá a mala potenciál bohužial sa však príbeh najprv strašne dlho nerozvíjal, a keď sa pomaličky začal buch a konec. Skončilo to skorej ako sa to začalo.

Tenká červená linie (1998)

Celkom v poho bohužial však málo akčné a tie filozofické scény tam boli naviac a tým sa to strašne predĺžilo a stalo sa to jemne nudné.

Stepfordské paničky (2004)

Neviem prečo sa to nikomu nepáči podľa mňa to bolo super aj vtipné aj na zamyslenie. Ani neviem prečo dávam, len 4 hviezdy asi preto aby ste ma nemali za debila.

Sny Akiry Kurosawy (1990)

Proste nemôžem dať viac. Ten prvý sen bol aspoň poetický a pekný, ale aj tomu chýbala pointa a ostatné už boli len žvásti, ktoré sa hrali na niečo itektuálne s hlboku myšlienkou leže tá myšlienka tam nebola a tým sa to stalo neznesitelne nudné. Nebolo sa nadčím zamyslieť a tak som na to, len tak blbo kukal a dúfal som, že nezaspím.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Absolutne iné a super. Prinúti zamyslieť , ale aj pobaví . Kto nemá panický strach z mŕtvol vrele odporúčam. Ale dam aj jedno negativum bohuzial privela serii a prilis dlhe diely.

Faktótum (2005)

Film, ktorý bol pre mňa strašne odpudivý a nakonci som si nebol vôbec istý čo chceli tvorcovia tím to filmom povedať asi nič.

Vdáš se, a basta! (2007)

Zo začiatku mi to prišlo, len ako obyčajná sračka, ale koniec to ešte viac pokazil.

Fontána (2006)

Fontána je zatiaľ najkrajší a zároveň najslabší Aronofského film. Myšlienkou a silou príbehu nikdy netromfne pí a requiem za sen už vôbec nie. Čo mi asi najviac vadilo je, že to bolo trocha nasladlé, čo nebolo v predošlích filmoch. Na druhej strane to bolo ako pozerať na výstavu, toľko krásnych scén som nevidel snád v žiadnom inom filme. Za pozretie to určite stojí, ale k requiemu to malo dosť ďaleko.

Rabbit Proof Fence (2002)

Na môj vkus príliš pomalé a okrem iného sa tam stále dookola mlelo to isté: skoro ich chitili a oni potom utiekli a to onudí. Ale samotný príbeh mal aspoň základnú myšlienku a silu, akurát že tá spomalenosť a opakovanie to všetko zabili.

Patriot (2000)

Dabing to spravil ešte horšie dosť som sa prekvapil, že to je vôbec možné.