3 from Hell (2019)

Vlastně zcela zbytečný dovětek, který potřeboval hlavně Zombie, protože slušně rozjetou kariéru drsného úderníka si pokazil druhým Halloweenem. Takže se znovu na scénu vrací Baby s Otisem. Baby je pořád stejně praštěná, zatímco Otis už občas dostává i rozum, samozřejmě je pořád stejně nemilosrdný. Třetí do party mě moc neseděl. Určitě jsem čekal daleko větší kravinu, ale nakonec slušný průměr z toho vypadl. Jsem zvědavý jestli se ještě někdy vrátí tihle řezníci na scénu. Občas člověk rád koukne na takovouto špinavou nechutnou záležitost. 55%

Dům tisíce mrtvol (2003)

Rob Zombie má zřejmě hodně zvláštní sny nebo bere drogy, které rozhodně neprospívají jeho duševnímu zdraví. To co ještě docela zajímavě začalo se ke konci zvrhlo v neskutečně nepříjemnou hnusnou hloupost, která je ztěží sledovatelná. 20%

Na pokraji smrti (2002)

S odstupem času docela snesitelná Seagalovka, která se snaží trošku oživit Přepadení v Pacifiku za pomocí Con Airu ve Skále. Tuším že se tehdy jednalo na nějaký čas o posledního Seagala co šel ještě do kina. 35%

Profesionál (2001)

Ve své době byl Profesionál nejhorší snímek Stevenovy dosavadní kariéry, poté jej ještě několikrát překonal. 15%

Pod vysokým napětím (2015)

"Krásný" snímek oslavující lidi, kteří pracují pod vysokým napětím. Za tohle by se nemuseli stydět ani soudruzi v bývalé ČSSR. Naštěstí je nám připomenuto, že eletřina nás drží při životě, takže příště očekávám hrdinskou ódu na popeláře. 35%

Jsem matka (2019)

Kdybych byl absolutně nepolíbený sci-fi žánrem, zřejmě bych chrlil superlativy, jenže...to samozřejmě nejsem. Sci-fi jako žánr mám velmi rád a v minulosti jsem jej hodně načetl a později i nakoukal. Jsem matka umí potěšit nějakou tou napínavější scénou, neustálou tajemnou atmosférou, kdy divák přesně netuší kdo je kdo a co se vlastně skrývá venku, ale na můj vkus je zbytečně dlouhé, často trošku lacině působící a chybí nějaký zásadnější moment překvapení. Na jedno zkouknutí ovšem bezproblému zabaví. 60%

Tajný život mazlíčků 2 (2019)

Klasická dvojka, oblíbené postavy se vracejí na scénu, aby prožily nové dobrodružství. Dvě ze tří jsou naprosto v pořádku. Návštěva venkova nebo mise za ztraceným míčkem jsou naprosto v pořádku. Harrison Ford jako zkušený veterán ze statku je boží. Bohužel třetí linie sleduje jakéhosik evidentně čínského tygra a jeho osvobození. Tady se zase jednou lezlo do zadku pro čínské juany. 55%

Noční můry z temnot (2019)

Moc mě to nenadchlo. Čekal jsem něco trošku jiného než celovečerní Stranger Things. Ona záhada kolem tajemné knihy mě nechávala zcela chladným a celou dobu jsem tak nějak tušil že závěr být skutečným závěrem vůbec nemusí. Parta dětí mohla být obsazena trošku lépe. Další teenage horor, u kterého se divák nemusí obávat krvavých cákanců. Přístupnost od 12 let hovoří myslím za vše. 40%

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Nešmakovalo mě to, ale může se to samozřejmě časem změnit. Na můj vkus je to moc rozlítané a předchozího záporáka Keatona jsem měl určitě raději. Chápu že se velmi těžko hledá cokoliv nového, ale... Jednička mě svou zemitostí vyhovovala zkrátka více. 70%

Devadesátky (2018)

Tady stojí že co se týče žánru jedná se o drama/komedii. Komedie to prosím vás není. V Pátku 13. se člověk taky usměje, když nějakému trdlu skončí mačeta zaseknutá v hlavě a rozhodně bych jej neoznačil za horor/komedii. Omlouvám se, ale musel jsem se k tomuhle vyjádřit, protože pak Devadesátky spadnou žebříčkově do komedií a tam rozhodně nepatří. Takže jednoznačně drama. Mladý Steve neví kam patří, vždy tak nějak kouká po starších a když se mu nedostane uznání u staršího bráchy vyrazí přímo do ulic. Samozřejmě má to štěstí že se zkamarádí s jednou tuze odrzlou partičkou stejkáťů a divák tak nějak tuší že to nemusí dopadnout happy endem, protože Steve skotačí na pěkně šikmém prkýnku. Nejsem a nebyl jsem nikdy stejťák, nicméně Jonah Hill prokázal tolik režisérského umu a za pomoci parádního soundrtacku, snadno zapamatovatelných a jasných charakterů dodal snímek, který u mě vystřelil pocitově dosti vysoko. Hrozně bych si přál mít jako bráchu Raye, ale Fuckshit skvěle topil pod kotlem. 75%