• Krátkometrážní
  • Hudební

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Film s velkolepou atmosférou a uvěřitelností. Audio-vizuální epičnost, která si zaslouží nejednoho Oscara. Skvělé a originální. Nevím, komu z nich bych dal Oscara dřív. PS: Viděno v kině; 2x.

Kodaline - High Hopes (2012) (hudební videoklip)

Písnička, která sloupne tu mužnou, chlapáckou slupku i z takového bouráka jako já ( haha :D ). Brečel jsem u toho 4x :(.. Davos je kumpán.

4D feat. Ego - Lovecke (2014) (hudební videoklip)

Další z řady songů o ničem bez jakékoliv hodnoty, ale hlavní je že hudba pobaví..

Aless - Iné hodnoty (2015) (hudební videoklip)

16ti letá si to vyndavá víc jak u nás jakkákoliv škeble, Česko v piči, Slovensko 1:0

Hitman: Agent 47 (2015) odpad!

Vencův slovník naučný by definoval tento film jako „kolosální píčovinu“. Jediné co vychytali je brutalita a protagonista, jinak to stojí za bobek a lolek. Všechno je špatně, ani náznak nějakých emocí, že bych se cítil vtažen do děje. Tohle prostě dojebali, kolotočáry. Dávám jednu hvězdu za jednu vyklouzlou, k pocumlání tvarovanou, bradavku.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Soudruzi a Kovbojové bok po boku proti podlým Italům ( Jaká to krásná představa ). Egem nabité 2 hodiny úžásně natočeného retro šlágru, kde jediné o co jde je, kdo odejde z každé scény jako větší frajer. Tak nebuďte žaludi a skočte na to do kina, protože tohle si zaslouží být dobře proplaceno, bratři, sestry a soudruzi. Akorát ten název trošku dojebali, kolotočári. A jako fakt sexy buchty, brácho, sexy buchty, brácho ! Team Winklevoss !!!

Eminem: My Name Is (1999) (hudební videoklip)

čika čika čika čika slim šejdy

Kateřina Winterová, Supercrooo, Vec, Moja Reč: Dávej bacha! (2006) (hudební videoklip)

Lekce zodpovědnosti za volantem pro mladé lidi. Kačka to zajebala dobro, Milda ThorŠtajnerů se tam vzal bůh ví kde a Chámez Kouleóne to zničil. „Noha na plynu v protisměru ,sejmu srnu, sejmu bábu. Piju vodku, jedu pilu, nezastavíš mě, fízle. Neminu jedinou stopku, za jízdy chlastám vodku, dávám svý holce facku, nedodržuju odstup. Bezpečnostní pás nemám zapnutý, světla vypnutý, jsem vyšinutý“