• Krátkometrážní
  • Hudební

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Josh Radnor se snaží umělecky vyjádřit a ten potenciál má, proto mu držím palce a těším se na další jeho projekty, ale pro tentokrát - TojevPohoUžProsímRadšiNe. 50%

Alan Partridge: Alpha Papa (2013)

Těm britům se musí nechat, že takovou komedii jako oni nedokáží nikde jinde. Příběh vcelku obyčejný, nic co bysme již předtím neviděli, ale to celé je zasazené do klasického bristkého humoru, který mě nepřestává překvapovat svou jedinečností a když už si namlouvám, že mě jen tak lehce nerozesmějí, tak rázem jsem vyveden z omylu a směju se jak když jsem poprvé viděl Červeného trpaslíka. Vůbec jsem nečekal, že Alan Partridge u mě takto zaboduje a s potěšením mohu praviti, že pokud si tento výborný dojem udržím i po dalším zhlédnutí, neváhám a pálim to tam za 5 !!! 90%...

Bůh žehnej Americe (2011)

Někdy váhám, jestli si dané hodnocení film, seriál či nějaký pořad opravdu zaslouží a jestli jsem se neunáhlil. Občas mám vnitřní pocit, že jsem byl ovládnut okamžikem a pak mám tendence měnit hodnocení, ale pro tentokrát jsem si zcela jist svým hodnocením. K tomuto se stručně vyjádřit nelze, 'Cause I'm not like everybody else ... And I don't want to live my life like everybody else

Jedna za všechny (2014)

Nejhorší na tom celém estrogenovém paskvilu je to, jak člen královské gardy Jaime Lannister se dokáže upsat na něco jako tohle. Dále. Kdokoliv, kdo disponuje penisem, udělá nejlépe, když se tomuto vyhne na vzdálenost světelného roku. Je to jako ocitnout se na necelé 2 hodiny v hlavě vaší nejblbější kamarádky. Myšlenka, že se pár žen semklo dohromady a ukázaly jednomu mizernému mužskému, je kontraprodukována tím, že tomu tak neni ( ano, ovšem až na konec ). Spíš se mi zdá, že to o to víc podtrhuje tu klasickou roli žen uplé na silně charakterově postavené muže, které mají v hlavě jen blahobyt. Ve výsledku jde o prostředí bohatých a blbých američanů dělajících debili a debilní věci, jaké cliché. Půl hvězdy za stále sexy milf Diaz ( což za chvíli již bude minulostí ) a za pár dalších pěkných bab. Toť jediné, čeho zřel jsem chválihodného. 10%... NEVYMĚKNEM !

Room 8 (2013)

Překvapivě nepředvídatelná podívaná, která svou délkou učiní danou chvíli zajímavou.

Blázni ze stadiónu (1972)

Skvělé, ale vzhledem k ostatním dílům je tento slabší. 70%

Řezník: Pořád jenom Hate (2014) (hudební videoklip)

Slavík si troufl příliš. Teď si odpykává 120 dnů sodomy. Videoklip opět profesionální.

Transformers: Zánik (2014)

S úctou k předchozím dílům, hlavně prvnímu, dávám hvězdy dvě, ale jak název filmu napovídá, tak tohle je opravdový zánik Transformerů. Příběh o ničem, humor takřka žádný, zdlouhavé a ani ty souboje už nejsou tak vykonstruované. A hlavní věc, která mi lezla krkem je vývoj transformerů do lidské podoby. Transformer samuraj ? Transformer, který hulí doutníky ? To už opravdu nemůžou myslet vážně. Až na starého dobrého Optima a Bumblebeeho je to fuj, fuj. Wahleberga mám rád, ale nikdy bych neřekl, že starý dobrý Shia LeBeouf i John Torturro budou takto nepostradatelní. Jestli takto bude vypadat i díl pátý, tak bych se nedivil, že šestku odpískají. Styď se, ty lopato, Bayi !

Horší než smrt (2007)

Vydařená černá komedie o nevšedních situacích v těch nejnevhodnějších situacích s poměrně ucházejícím britským humorem. Film střídá občasné momenty, které se mi doslova nelíbily s momenty, které mne ,vícekrát než bych tušil, nadmíru rozesmály. Krátka jednohubka, která zaručeně pobaví a nesebere mnoho času. Solidních 75%. Takže tak.