• Krátkometrážní
  • Hudební

Ego - Nezávislost (2015) (hudební videoklip)

Když se člověk chce odpoutat od každodenního života, tak ho hudba odnese pryč, ač má nějaké poslání či ne, a v tu chvíli je člověk nezávislý.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Skvělej akčňák, kterej je tak stupidní a plnej cliché, že bych z toho blil duhu. Co se týče akce, tak paráda, ale nemusí to zase mít přes 2 hodiny(kurva!). Ale jelikož jsem člověk se srdcem plným lásky a žádným cholesterolem (tím špatným), tak ten konec mě dostal. Long story short: Přišel jsem, čuměl jsem, brečel jsem, odešel jsem.

Hra o trůny (2011) (seriál)

In loving memory of aSoIaF.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Jediné na co se tu dá dívat je ta roštěnka, která ani kozy neukáže a číslo na ní taky nedaj. Takže pěkně na pizdu tahle trapárna.

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013)

Tak tohle na mě nějak nezabralo, dalo mi co proto, abych to pozorně sledoval. Přijde mi to trochu „nijaké“, jen takové potulování se v atmosféře, která není příliš příjemná, ale spíše zoufalá a šedá. No, ale jelikož je toto první díl, tak to třeba ve mě mělo nechat takový dojem. Není to opravdu nijak zlé, ale na druhou stranu tu také necítím žádnou motivaci k tomu to hodnotit kladněji. Asi po půl hodině mě napadlo, že by bylo skvělé, kdyby to celé dostal do rukou Fincher a udělal to trochu komplexnější a možná o pár minut to natáhl. No, není to v hroší řiti, když začnu vést rozhovor s mým druhým já o tom, proč se raději nepodivám na Zmizelou ? Každopádně Chámes McAvoj je dobrej rošťák a tu zrzku bych rád viděl na čtyřech, takže jsem opravdu zvědav, jak to bude pokračovat dál, což jak si uvědomuji je docela dobrá zpráva, že to ve mě vyvolalo pocit zvědavosti. JEHO bych zatím hodnotil na 50%, ale pravděpodobně hodnocení změním, až zhlédnu všechny 3 části a udělám si obrázek o tomto dílu jako o celku. FUCK HER RIGHT IN THE PUSSY !

Citizenfour: Občan Snowden (2014)

Tohle není žádné sci-fi, vymyšlený příběh, konspirační teorie či čistá paranoa. O Snowdenovi jsem věděl již hodně po prvním ''leaku'', ale tenhle dokument shrnuje vše podstatné a poskytuje veřejnosti lepší obraz o celé problematice. "The Land of the Free and the Home of the Brave" opět ukázal, že se dere k absolutní dominanci v celosvětovém měřítku a schovává se za všechno co lidé považují za demokracii. Tohle není o USA a Rusku a jejich mocenském boji, tohle je o nejvyšším principu bytí v této době, o základním pilíři našeho práva na Zemi, kromě práva na život. Všechny ty čísla mluví za vše a je nemožné uvěřit, jak absurdní jsou a to vše pro „pasivní bezpečnost“ - v téhle formě velmi blízko k silné diktatuře. Přijde mi pošetilé, že se do toho tahá špionáž a konfilkt Ruska a USA. Tohle měl být impulz k masivní reformě moci státu jako autoritě a né směšné výmluvy a ukazování prstem. Věřím, že tomu ještě není konec, protože tohle mělo skončit absolutní revolucí v ohledu důvěry v autority, které spravují naše životy ( Hlavně US občany a lidi se tam nacházející ). Edward Snowden, opravdový hrdina, který odmítl kápi a plášť a ukázal všem, že za naše opravdové demokratické hodnoty by jsme měli bojovat bez strachu a aktivně, protože kdo si je nechá utéct, tak jich není hoden. Jeden člověk, který dokázal změnit svět. Kdo z nás by byl ochoten ztratit vše pro správnou věc ?

Muž hledá ženu (2015) (seriál)

Zrovna zde mě mrzí, že seriál tohoto charakteru si neudržel svojí úroveň jako v počátečních dílech. Začalo to opravdu na 5 hvězd a skončilo na dvou a docela to zamrzí, jelikož tohle mi zde na světě chybělo, něco pro nás zkrachovalé, drogami nasáté, duševně zdevastované, schizofreně postihlé a masturbací posedlé jedince. Ačkoliv je to pro prostého člověka bez daru, jímž je vada na duši, jež tě vyčleňuje ze stádovitosti, bizarní a hloupé, tak v každém díle se ukrývají každodenní patálie, které nás provázejí na naší životní pouti.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Ačkoliv to podle mnohých nemá moc společného s knihou Stývna Krále, tak první série byla spektakulární, Dean Norris otočil od Breaking Bad k temné straně síly a skvěle to pozmrdil. Mike Vogel, sympatická neutrální postava, která se musí zalíbit každému, až na svou buži-buži přezdívku. A pak tu máme krotitelku pánských erekcí Britt Robertekson a tu zrzavou rajdu. Již od začátku jsem se modlil ať to dají spolu dohromady a tím pozvednou akcie kapesníkového průmyslu, hlavním sponzorem pornoprůmyslu. Takže doposud za 5 hvězd, show skvělá, příběh napínavý, ale málo hororové a pak v tu chvíli všem vymrdalo v hlavě a rozhodli se, že z toho udělají velkolepou sračku, která nedává smysl a když už nastal konec té „špatné série“, tak jako kopanec do koulí přišel na scénu další Cliffhanger ve stylu nezvaného kamaráda s kterým nikdo nechce jít na pivo, ale on se stejnak ukáže. ( Vím o čem mluvím, protože ten člověk jsem já ) No, Stývn to pořádně dosral, že tohle dopustil, přidávám ho na svůj Zmrdznam k G. Lucasovi a P. Jacksonovi. PS: Opravdu jste si nemohli dovolit lepší efekty ? I výbuch hvězdy smrti byl propracovanější a to je už tak 200 let nazpět. >>>1. série = 90%, 2. série = 40%<<< Offtopic: Obsah to nejvíce dozmrdil. „Kultový seriál.. prichádzá na Slovensko“, tyvole !, kde žádnou sračku nechtěj tak to hoděj na Slovensko a ty kluci jsou z toho ještě nadšení. Ekvivalent ošklivé asymetrické dívky s malým poprsím, ale obrovskými bradavkami, mezerou mezi zuby a menším knírkem, kterou nikdo nechce, tak jí pošlou tomu nechtěnému hostovi na párty ( Ano, zase já ='(( )

Ice Cube - Sasquatch (2013) (hudební videoklip)

Ice Kuba je ten pravej ghetto nigga bitch ass gangbang fisting mastah. Na to, že jsem ho dlouho neposloucham, jou, jou, biatch, tak se koukám, že dokáže udělat takovou pecku a boží Horrorcore videoklip. Za pět, mad'fakah' !

The 87th Annual Academy Awards (2015) (pořad)

Letošní předávání oscarů bylo příliš mdlé ve srovnání s minulým rokem a to nelze Neilovi nic vytknout. Takže nic moc show, ale s výsledky jsem víceméně spokojen. A měli by se vysrat na kecy typu Patricie, Selma a podobně. A ještě žádám satisfakci za nedoceněnou Gone Girl.