• Krátkometrážní
  • Hudební

Hip Hop Žije - #27 (2015) (hudební videoklip)

Separkov rap je tak tlstý, že má po bokoch strie; Otis má v rape černý pás jako v karate; Decko čaká tvoje ruky hore, vysvědčení už nezměníš, tak ber stan a lóóve; Majself ide bang bang, jebe gangbang a posílá mega big up; Supa Stát pred tým davom je tak DOOOPE. Narábám s tým hlasom ako s GUNom; Hip hop žijeee a EGO to vieee; Wlado518 mrdá všechny vaše žabo-myšo-kryso dětský beats; Všetci vedia, že tento rok rozjebe pravý MOMO „Rival“, 2 dny na slnku a bude z tebe Neymar, tak ber dres Barcelony a jdi na bar!; Danosť bude horet, že po něm zůstane jen popol; Elpe chce abys zdvihl ruce do vzduchu a zajebal že hip hop žije, protože 2 dny se tu jenom tancuje, opaluje a pije PS: Bude teplo, tak si nezapomeň vzít ventilátor.; Paulie Harant nabíhá do vřavy lidí jako primitiv, tak pomeee.; Hip hop žije jako IDEA a číslo 5!; Pravda, lež, láska, nenávist, DNA je rád, že je součástí této hry; Tono S chce vědět, jestli nežijete jen 2 dny do roka; Rebel ti vraví, že nemáme moře, ale máme pláž!; Vypálený pražský prevít Indy má na ruce pásku, před sebou dav a za sebou plot. #Andre1000LetStár; Jay Diesel a nejsilnější hudební styl našich zemí #StayDebil; Všaďe sú mantinely a Moe je Charlie Hebdo; Delik: Všetko čo mám - moje slovo, moje gule, moje rýmy, bro. Cítiš to ? Tu iskru, ten plameň ? #HudbaJeLáska; Dame říká, že je tu tolko rapu, že sa dogrcáš aj bez piva. PS: Pri jazere vyfajči ťa opitá piča.; Spirit versus celý svet až kým ho nedobyje.#DvaNulaPäťnásť; WIIIIICH ZAJEBAAAL

Kořen všeho zla? (2006) (TV film)

Prostě a jasně řečeno, proč je absurdní věřit v náboženství ( né duchovno ), které během tisíců let vštípilo do hlav spousty lidí největší lež v historii lidstva. Podstatné je, že se tomu říká víru, protože prostě věříš ve své niterné pocity. Přirovnal bych to k lidem sázejícím Sportku, každý má ten niterný pocit, tu víru v to, že ta výhra existuje a že bude jeho, každý jsme toho součástí, ale každý vyjde s prázdnou. Zde bych parafrázoval George Carlina: „Řekněte lidem, že existuje někdo, kdo stvořil nás a vše co známe a že se mu všichni zodpovídáme a že drží ruku nad našimi osudy a lidé tomu budou věřit. Řekněte lidem, že lavička je čerstvě natřena a všichni si pro jistotu šáhnou, aby tomu věřili “.... 1000x opakovaná lež se stává pravdou, 1000x opakovaná lež po tisíce let se zakoření a není lehko se této duševní nákazy zbavit. PS: Člověk nemusí mít nějaká přikázání, aby se nechoval jako kokot, nekradl, nesouložil sousedovu manželku/dceru, nezabil atd..

Méďa 2 (2015)

Seth MacZmrd Farlane je fakt kus kokota. To jen na úvod. Dvojka je opravdu povedené, až i vykutálené pokračování jedničky, kdy se sprostými výrazy jako kokot, kurva, čurák, mrdka a černý péra opravdu nešetří. Nesmát se opravdu nešlo, ale když se napijeme toho pomyslného kalichu hořkosti, tak zjistíme, že ten idiot to vydebilil o několik opravdu postradatelných částí a klidně to mohlo mít stopáž kratší o 26%, jelikož přesně těchto zbytečných 26%, jako můj život, srazilo tomuto veledílu hodnocení alespoň o 1/5, né-li o 20%. PS: Vygooglil bych si proč už tam nehraje ta kavkazská mrcha, ale google mi furt cpe nějaký černý péra. Takže tak 75%

Fargo (2014) (seriál)

„...svet je chladný a cynický ako Fargo...“ Snad nejlepší ''Main Theme'' vůbec.

Just Before I Go (2014)

Začalo to tak pěkně a skončilo to tak příšerně, škoda zničit něco, co vypadalo tak nadějně. Přesto zajímavé vidět Seanna v takové roli.

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

Nevím co je zde více šílené, jestli názory těch lidí, kteří si absolutně protiřečí nebo jak se dá za krásných dlouhých 26 minut říct informací, které by se vešli do minutového videa.

Máte slovo (2008) (pořad)

Jeden z těch zajímavých politických pořadů, kde cenzura není na takové úrovni jak jinde. Bohužel témata jsou kolikrát stupidní a závažné věci nedostávají prostor a když dostanou, tak většinou 60 minut je krátká doma pro 6 lidí a publikum. Jílková se snaží být profesionálkou a držet si neutralitu, ale né teda vždy se jí to podaří a o kritice ČT raději mluvit nebudu. Kdyby dali prostor více zahraniční politice, politicko-ekonomickému dění a další důležitým témám a dali jim i více než jeden díl, informační hodnota a kvalita by vysoce stoupla. Další bohužel je, že jakmile se rozebírají citlivá témata, tak je z toho chaos, chtělo by to přehodnotit systém, kterým to funguje. Někdy i vybírání hostů není uplně košér, ale rozhodně je to jeden z mála koukatelných pořadů. Takže prostě kdybych to měl na starost já, tak by to bylo lepší kurvafix.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Stále to samé dokola. Pár dobrých hlášek, nabité, dynamické souboje a moji oblíbení marveláci ( až na Hawkeye, Vdovu, Thora, Cptn. Ameriku a možná i Hulka ), takže ve výsledku pouze pěkná videohra. Bohužel né vše co se třpytí je zlato, tohle je nablýskané až až, ale nějaká hlubší kvalita tomu chybí.

Separ - Viem (2014) (hudební videoklip)

„Na ľavej prsteň čo nezničí Mordor,...“