• Krátkometrážní
  • Hudební

Spojenci (2016)

Brad je zpět aby zabil pár nácků. Na konci jsem brečel jak želva. La Québécoise.

Proč právě on? (2016)

Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat. Takže s tvrdym klackem dávám krásných 90% tomuhle motherfuckin filmu. okay ?

Californication (2007) (seriál)

Konečně jsem se po 12ti letech, které ovlivnily můj život (že i já to dotáhnu na stovku!) sledováním tohoto majstrpichu našel slova, kterými bych to ohodnotil. Takže pozor. Kouzlo Californication spočívá v 70% v Henkovi a 30% v Peteru Fastovi

Charlie musí zemřít (2013)

Film tak divnej, že i já si připadám normální, což není normální. Stále jsem si říkal, že jakej feťák tohle spáchal, protože to je fakt divný a prostě divný, asi Shia nebyl jedinej, kdo doopravdy dropnul acid kvůli tomuhle. Aspoň ten cast není tak špatnej a chvílema jsem fakt sympatizoval s postavou Dona Chichota, co tu Sam Witwicky vyprázdnil, to jeho nasazení za tím co chce.

Doktor Strange (2016)

Je to hukot bzukot vidět Cumberbitche jako superhera, moc vtipné, libozvučné a pro oka vás smrtelníků i dechberoucí. Tohle vše pohltilo hlubší nápad a po jedné zběsilé šoustačce vás odkoplo. Takže humor top, až jsem se za hemeroidy popadal, vizuálně to bylo uplně v pořádku!! a prostě to kouzlo Cumberwitche. Jinak dost průměrný. Palec hore za zmínění Drakea a M&Ma...

UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (2016) (pořad)

It's tiiiiiiiime!!! Jeden bomba zápas za druhým, škoda Texeiry, že to dopadlo tak rychle (stejně jak s Aldo vs. MacGr) a škoda Homasiho. A Main event of the night ? Jestli tohle nebyl zápas na remízu, tak co potom ? Oba dva si to zasloužili, ale že by jeden víc ? Za mě možná o fous Diaz... It's a fucking trilogy, MOTHERFUCKERS !

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Nekontrolovatelný průjem je příjemnějším kulturním zážitkem než tento tripleshit.