Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Ach jaj. Nevravím, že T3 je zlý film - to vôbec nie. Akcia slušná, herci v podstate tiež, sem tam nejaké to zábavné miesto... Čo mi ale trochu zostalo ľúto bola nedotiahnutosť scenára, ktorá má za následok dosť veľa podivností ktoré narúšajú celý film. Človek v danom kontexte začne uvažovať či T-X nemala byť radšej blond :). Napriek tomu je T3 celkom slušná letná amfiková zábava, takže verdikt je také lepšie 3*.

25. hodina (2002)

Veľmi emotívny príbeh, plný silných obrazov a dialógov. Výborné výkony hercov predurčujú, že sa po skončení naozaj budete cítiť mizerne z toho všetkého vypätia ktoré film servíruje.

Štvanice (1995)

Veľmi nezaujímavé naozaj. Ešte aj tie súboje boli akési nepresvedčivé. Jediné plus je výborný soundtrack, ktorý navodzuje tú správnu atmosféru.

Ti druzí (2001)

Mne sa to páčilo ešte viac ako šiesty zmysel. Zrejme to robila výborná ponurá atmoška obrovitánskeho domu.

28 dní poté (2002)

Veľmi slušne natočené s veľkým dôrazom na atmosféru a psychiku... Akčné scény sú trochu od veci ale to nič nemení na fakte, že film je dosť pozerateľný. A k tomu navyše skvelá angličtina...

Horečka sobotní noci (1977)

Tancujúci Travolta... To sa ale len tak rozbiehal aby potom zmákol skvelú Pomádu. Tento film ale zachránila hudba, takže kto má rád Bee Gees, nech sa páči - šmakujte.

Zpívání v dešti (1952)

Asi najlepší muzikál zo zlatej éry muzikálov... Fantastické spevácke ale najmä chorobne perfekcionalistické kreácie Gena Kellyho a Donalda O'Connora. Nádhera.

Mission: Impossible II (2000)

Ach... Opäť jeden sequel, ktorý popotiahol akciu do obludných rozmerov a všetko ostatné zostalo v keli. Tri *, pretože predsa len pri akčnom filme sa nejaká tá akčná preplácanosť dá odpustiť... ale aj tak, škoda.

Mission: Impossible (1996)

Asi niet veľmi čo vytknúť... Napínavé, primerane akčné... Dobre herecky obsadené, najmä som si veľmi rád vychutnal Jeana Rena v roli trošku pripomínajúcej nezabudnuteľného Leona.