Bod obnovy (2023)

Přiznaná kopírka a inspirace od větších bratříčků a sestřiček (viděl jsem tam Blade Runner, Ghost in The Shell aj.), no a co? Na české poměry skvělý počin a je až sci-fi, že to vzniklo a relativně dobře to funguje.

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Wow! To byla hrůza :-( Příběh předvídatelný a céčkový. Akce nepřehledná CGI břečka. Nesympatická Megan a až nedůstojný Dolph, zbytek party nestojí za řeč, kromě Jasona, který si asi vytáhl nejkratší sirku a musel to oddřít skoro celé sám. Prosím už dost! Jedna za film, druhá za Iku a Tonyho.

Princezna ze mlejna (1994)

Teď jsem koukal poprvé s dcerkou, abych ji zabavil při nemoci. Je to plné nesmyslů, blbosti a strašně uječené... Ale jako malý slušný hoch, jsem tu pohádku měl hrozně rád. Jako otec za 2* a jako prcek za 4*

Docent - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

Metodický docent je tu za amatera? Během hodiny zapomněl vše, co učil a vyznával. Spousta chyb a preslapu. 1* za finále a druhá za pásku pro Fousovou :-D

Docent - Preso s mlíčkem (2023) (epizoda)

Kdyby série skončila po druhém díle, dost diváků by to vzalo jako spravedlnost :-) Je to ok, ale spoustu vítek zde v komentářích naprosto chápu... Ramba je otřesná, jak tu trefně někdo pojmenoval dvojčata - "Laurel a Hardy" nejsou moc uveritelni a Trojana to moc nebaví.

Black Adam (2022)

4 z Tanku a Adam … z těch 4 dva úplně zbyteční, jak pro příběh, tak pro boj nebo scény kolem. A podobnost s X-men je čisté náhodná :-D Dwayne se snaží, ale DC to proste neumí. Všechny mouchy viz. ostatní komentáře … 2,4*

Nene (2022)

Pár dobrých nápadů, scén či záběrů slepených do ne moc funkčního celku.

Thor: Láska jako hrom (2022)

PECKA! ... by to byla, kdyby to natočil někdo jiný :-( Taika do 1/3 filmu natlacil balast, bláboly a zesměšnil co šlo. Možnost natočit kulervoucí bitky Gorra s bohy apod. zcela ignoroval. Obrovsky promarněna šance a doufám, že Waititi už Marvelovky prasit nebude.

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Od prvního dílu jsem měl podezření, že to psal někdo na drogách a teď se to ukázalo. Námět série asi vypadal dobře, ale jednotlivé scény už dost často kulhaji a je tu spousta WTF momentů o kterých tu všichni píší... škoda :-(