Metaloví lordi (2022)

Klasická teen oddychovka se vším všudy - rozbitá rodina, školní looseri, školní tyran, první holka atd atd... ale s parádní muzikou. Takže na jeden večer pohodová záležitost. (Hevi reissu je mnohem větší úchylárna)

Vřískot (2022)

Wow to je ale zbytečný film. Až moc okatě stavěné kill scény - prázdná nemocnice, typek ve sprše neslyší sirénu před barákem atd atd. Je to dost nepovedena kopie jedničky. Za mě palec dolů

Eternals (2021)

Černoch, asiat, ind, běloch, mexicanka, postižená, gay a dítě. Takže splněno a zbytek už nikdo neřešil. Chování postav absolutně nedává smysl, dějové zvratky vycucané z prstu. Až na drobnosti zbytečně dlouhá a dost nudná podívaná. Snad to bude jediný přešlap této fáze.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Jeden má a nechce, druhý by chtěl a neví jak, třetí má až moc a čtvrtému je to jedno… to samé ale platí i pro tvůrce. Některé scény zbytečně tlačené do vtipu, naopak jiné zcela promarněné. Stejně tak i vážnější chvíle. Dost věcí se otevře, abychom se k nim již nevrátili… ve finále celkem koukatelný chaos

Žár (1981)

Divny strih, splasena kamera, nelogicke zabery a pulka filmu desna nuda. Remeslne nezvladnute a za me vyrazne horsi nez Sleepaway Camp.

Zlaté dítě (1986)

Jedna z nostalgie, pac jako malymu prckovi se mi to docela líbilo. Ale jinak je to fakt kravina a špatný film.

Terapie láskou (2012)

Cáklá nuda, asi tak nějak to lze nazvat.

Z nuly hrdinou (2002)

Guilty pleasure nekde z obdobi prvaku!

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Po trech epizodach to vypada v pohode, trochu prekombinovane, ale da se to. Jsem ale jediny komu tam vyslovene vadi Nicole Kidman? Ty jeji ksichty jsou fakt dost otravne... asi tu pani nemam rad :-)

Tři bratři (2014)

Hrozna slatanina, co tim chtel Sverak rici?