Bakaláři - Zuby (1978) (epizoda)

Úsměvná bakalářská povídka s Vladimírem Menšíkem, který mistrovsky schovává svůj chrup v ústech během toho, co hraje bezzubého otce své vdávající se dcery. Jedna se sice o dílo velice krátké, nicméně bylo řečeno vše, co bylo třeba říci.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

I am Optimus Prime! ... I am Optimus Prime! ... I am Optimus Prime! Ano Optime, myslím, že to všichni pochopili po prvních 50 tvých představení. První půl hodinu jsem vůbec netušil, co se sakra děje a poslední cca. tři čtvrtě hodina mohla klidně mít tak 20 minut a nikdo by se nezlobil. Jakoby se tam dělo to samé několikrát. Film byl tak nehorázně přehnaně dlouhý, že jsem si nemohl pomoci a musel sem tam koukat na hodinky.

Mělčiny (2016)

No to byla blbost. Aby ten film byl dostatečně „cool“, museli tam nacpat trapné smskování a další používání mobilního telefonu. První minimálně půl hodiny se nedělo vůbec nic a myslel jsem, že tam usnu. Je to taková nepovedená analogie Marťana. Ani se nedivím, že více než 5 lidí z té projekce uteklo v průběhu.

Sněhurka a lovec (2012)

Kristen Stewart se dívá do kamery. Kristen Stewart recituje scénář. Chris Hemsworth se to snaží zachnánit. Kristen Stewart se dívá do kamery. Kristen Stewart recituje scénář.

Tom Yum Goong 2 (2013)

Ukradli mi slona a já ho chci zpátky 2. V podstatě se po shlédnutí prvního filmu nedá ani předpokládat, že by ten film byl o nečem víc než jen mlácení, mlácení a mlácení. Příběh? Scénář? Ani náhodou. Jelikož si v tom prvním nezamlátil Tony Jaa dostatečně, prostě se rozhodl, že si toho slona nechá ukrást ještě jednou, aby sranda pokračovala. Jenže oproti třeba Ong-bakovi i ty mlátičky byly takové nudné a nezajímavé.

Ong Bak 3 (2010)

Nuda, nuda, nudaaa! Po druhém Ong-bakovi jsem doufal v pokračování prvního filmu, ale z nějakého důvodu se rozhodli pokračovat v tom, co se nikomu nelíbilo. Narozdíl od předešlých dvou filmů už třetí skoro sám neví, oč v něm vlastně má jít. Celá pointa příběhu je „jdeme se mlátit, protože proč kurva ne.“ Skoro bych zapomněl, že půl filmu jsme Tiena viděli jen tančit pod vodopádem. Závěrečným vyvrcholením byl souboj tak příšerně nezajímavý, že už skutečně dokazoval, jak zbytečný celý tenhle film byl.

Hibike! Euphonium (2015) (seriál)

Tohle anime jsem se nedonutil dokoukat. Vadila mi přehnaně nucená roztomilost postav a na to už moc nejsem. V tomhle aspektu je to vlastně téměř identické s K-ONem, jenže tam mi ty postavy připadaly alespoň o něco sympatičtější. I naprostá absence nějakého příběhu nebo cíle zrovna nenahrává kvalitě.

Seitokai jakuindomo - * (2014) (série)

Původně jsem druhou sérii vzdal a ohodnotil jako odpad. Po roce jsem si na to nějak vzpomněl a dokonce i dokoukal. Asi nemá cenu u druhé série popisovat, oč v seriálu jde. Opět není ani půl minuty bez nějakého perverzního vtipu, i když po prvních pár dílech drtivá většina z nich, alespoň mně, přišla naprosto na zabití. Jsem si jist, že autor psal předlohu jen v momentech, kdy se mu jeho okyslyčená krev nahromadila do penisu. Seriál na perverzi sází naplno a člověku v pubertálním věku by nejspíš sedl lépe.

Tokio ghoul - √A (2015) (série)

Nejprve jsem si myslel, že to bude lepší než první série, jenže to se všechno změnilo v 7. epizodě, kdy zase Touka začala nervit a řešit s Kanekim ty samé sračky, kvůli kterým jsem naprosto odsoudil první sérii. Celý seriál je opět přeplněný trapnou filosofií na úrovni základní školy. Další hloupost je to zdvojnásobení postav asi ve dvou třetinách. Tolik nových obličejů přibylo a takřka bezdůvodně. Touka měla být navržena úplně jinak. Už od první série mně její charakter akorát rozčiluje. Pořád tam jen vyrábí drama. Bohužel ani konec mě nijak zvlášť nenadchnul, takže hodnocení nechávám stejné jako u první série. Nepokládám tuto sérii za horší, poněvadž alespoň ta první polovina byla na úplně jiné úrovni.