Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční
  • Krimi

plakát

Černobyl (2019) (TV seriál)

Seriál o kterém bylo napsáno a řečeno mnoho v superlativech a právem,opravdu je to počin ne roku ale desetiletí!Havárie v Černobylu byla vždy tak trochu v pozadí a v nezájmu(u mě osobně určitě ne),skvélá práce od HBO která toto téma uchopila a zvedla do nebe,konečně dílo které popisuje tuto tragédii tak jak si zaslouží.

plakát

54 hodin (2018) (TV seriál)

Banda zločineckých buranů unáší napříč Německem 80 let lidi na počkání a co je nejhorší banda policejních buranů se je (ne)pokouší zastavit.Určitě kvalitní depresivní podívaná!

Motýlek (2017)

Opravdu překvapení.Kvalitní remake i když trošku v jinném kabátu.Oba hlavní protagonisté mě bavili ale ještě mnohem víc Roland Moller u kterého to není žádné objevení Ameriky,snad dostane i větší příležitosti.Malá výtka jen k lokaci,Jadran(i když ho miluju) opravdu nepřipomíná Francouzkou Guayanu,šedé nebe i stromy nebo obláskové pláže by jsme tam zřejmě nenašli!

Sobibor (2018)

Petr Nárožný prohlásí v seriálu Hospoda větu která mě hned napadla když film skončil "Hergot,tady je dnes prázdno,jako kdyby jsme tu promítali ruský filmy nebo co".Tak blbě uchopit film s tak vážným ale zároveń vděčným tématem je neprofesionální lajdáctví!

V pasti (2018)

Sandra samozřejmě supr,napínavé,filmařsky precizní ale na nejdůležitější otázku jsme nikdo odpověd nedostali a to celý film poslalo šupem do průměru.V tomto ohledu za mě obrovské zklamání.

Učitelka (2016)

Trošku mi to místy připomínalo 12 rozhněvaných můžu a musím říct že jsem byl mile překvapen.To normalizační stigma které vyzařovalo ze všech herců mě bavilo a zároveń děsilo.

První člověk (2018)

Jako nadšenec do kosmonautiky tohle fakt beru.Chladné,precizní po technické stránce...stejně jako Armstrong sám.Scéna přistání mě doslova dostala!

plakát

Okupace (2015) (TV seriál)

Fikce?Možná ale historické zkušenosti i žhavá současnost naznačuje že Ivani jsou schopni salámovou taktikou(plátek po plátku) naskočit na tanky a udělat v čem jsou nejlepší...okupovat!Ukrajina by mohla vyprávět!Skandinávie opět prokazuje filmový i seriálový nadprůměr...

Rudá volavka (2018)

Špionážní dramaťák plný napětí který uteče jako voda a vtáhne vás do děje i když celkový dojem je spíš komorní,což vůbec nevadilo.Podobných filmů je jako máku ale tenhle je opravdu nadprůměr a to i ve všech směrech díky J.Lawrence

Ovládací panel
4 body