Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Všechny "kvalitní" americké "komedie" musí obsahovat: zvratky, pičo, čuráku, trávu, chlast a bandu kreténů. Když to dobře namixujete a nemusíte ani řešit poměr složení vyjde vám toto - sračka! Ale absolutní a to není všechno, když tomu dáme děj o vyliž prdel a triky ze 60 let, vyjde nám MEGASRAČKA. Absolutně jsem se nebavil, ani jednou nezasmál, kdo tvrdí že tohle jsou komici tak asi přebral nebo nevím. Jedna hvězda za 2 dobré věci, ta první Emma Watson, oživila to, ale její role byla malá a druhá, že každý hrál sám sebe, to jako nápad dobré, ale tak špatně a mizerně realizované až je mi z toho šoufl.

Po životě (2009)

Absolutně jsem nepochopil zda byla mrtvá nebo ne, přečetl jsem asi 3 stránky tady + něco na webu a nikdo není schopen říct jednoznačně ANO nebo NE, ale to je asi právě pointou filmu, pokud to je to know how tak je to paráda, ale v některých chvílích jsem se dost nudil, takže 3 z 5.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Na začátku fajn, pak jsem u toho málem usnul, ale konec mě zase probral. Dějově mě to moc nebavilo, ale postavy zahrány skvěle, velice se mi líbila postava Juda Law. Celkový dojem je velice kladný byť jak říkám příběh mě docela nudil ale samotné grafické a vizuální zpracování za mě super.

Roming (2007)

Film je takový zajímavý, nejlepší jsou dle mě hlášky typu - Pičus panelákovej! nebo Pišus študovanej, prostě super zahrané a mnoho dalších, dějově je o ničem ale hlášky to je studnice.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

1 hvězda za pana Donutila, protože to je podle mě Pan herec, zbytek herců no budiž, ale 2 sloveny v jednom snímku kde je asi 5 herců, pardon to je i na mně moc. Děj o hovnu, slovenští herci, prostě se u toho řádně ožrat pak je to docela stravitelné, jinak zabitý čas, peníze, investice a nevím co všechno.

Zahulíme, uvidíme (2004)

1 hvězda to za ta krásná ňadra Malin Akerman, jinak zabitý čas, totálně.

Pryč od pece (2013)

Surové, hrubé, neotesané jako kámen, přesně takový film je. Nenese extra dialogy ani příběh, je prostý, jednoduchý, ale styl natočení + dle mě ne Christian Bale, ale PAN Christian Bale tomu dává štávu a energii. Dost dobrý film, který stojí za zkouknutí.

Mládí v hajzlu (2009)

Jsem velký fanda Nicka Twispa, mám všechny knížky, zatím celá série přečtená 2x. Film bohužel velice slabý odvar toho pravého. Viděl bych jej delší a rozhodně lépe natočený, každopádně si pamatuji že když jsem zjistil že bude film měsíc jsem denně čekoval trailer a posledních 14 dnů skoro nespal, tak moc jsem se na něj těšil, ano zklamání bylo, ale zase Nick ožil i ve filmu! Trošku mě i mrzí nesrovnalosti ve filmu a že nakousli druhý díl a už nic z něj nedali.

Zrůda (2003)

Musím uznat že ačkoli film samotný vypadá dost bídně, tak hlavní role obou je výborná a filmu dává jistou štávu a náboj. Nenudil jsem se a ještě si něco navíc zjistil, za mě plný počet.

Legenda o mém synovi (2007) (TV film)

Průměrný film s dobrým hereckým obsazením a decentním hudebním doprovodem. Je nenáročný, nenadchne a neurazí.