Železná srdce (2014)

Dovolím si svou malou recenzi. Co se týče zpracování jako efekty, technika, dialogy a emoční stránka super. Veliké + za originálního a pravého Tigera, a ne nějakou pardoii na podvozku kdovíčeho 34. Co mě však štve a je to škoda, páč to tomu filmu fakt bere na kráse, aby 8 panzerfaustů ze všech stran tanku neprobilo, respektive jen 1 a to na vzdálenost asi 1 až 2 metrů, to se na mě nezlobte ale ne, opravdu ne, a další kravina aby byly Wermacht a SS tak hloupí a nezaútočili na tank zezadu když je nepojízdný, prostě sranec. Tím to fakt pohnojili, jo a Brad vydrží 3 rány od snipera a ještě si pokecá, prostě amerika.

Interstellar (2014)

Co k tomu říci. Snad jen jedno slovo - PECKA. Nolan opět dokázal že ví co chce a dokáže natočit to co jiní ne. Film postupně vtahuje do děje a nutí přemýšlet více a více o podstatě sebe sama. Naprosto skvělý je prostředek filmu, už tam jsem čuměl s otevřenou hubou, ale ten konec, no to mi vypadla čelist, klobouk dolů a ohnutí v pase. Nová dimenze filmu, okořeněná dalším mistrem jménem Zimmer. Za mě bezkonkurenční film roku 2014.

Maturita duchů (2012)

Na Španělskou tvorbu velmi solidní, ta totiž obvykle stojí za starou bačkoru. Zajímaví herci, zajímavý nápad.

Na hraně zítřka (2014)

Rozhodně zajímavé, docela jsem na konci čuměl s otevřenou hubou.

Čtyři lvi (2010)

Co to jako je? Přestřelka v OK Corralu? Absolutní nuda, ačkoli to zesměšňujě muslimy, tak je to nuda.

Bill (2007)

Neinvazivní komedie, která neleze nikomu do prdele. To co jsem do toho filmu čekal jsem dostal, účel splnil, není to hitovka, ale totální kakáč také ne.

Lepší teď než nikdy (2014)

Wow, 1 hvězda za to že jsem byl na tom zadarmo, tenhle typ filmů mě ubíjí k ospalosti a nebdělosti. Ani jednou jsem se nezasmál, nemastné, neslané, nedovařené. Douglas je možná Pan herec, ale zde mě nepřesvědčil. Doufal jsem že nakonec bude svatba jako v pravém americkém dojáku, ale nebyla, ono ani tak bych nezměnil hodnocení. Škoda času

Tropická bouře (2008)

Neskutečný sranec. Ben Stiller mě tímto jen přesvědčil že stojí za vyliž prdel. Dávám 2 hvězdy a to jen za slušné herecké obsazení, jinak jsem u filmu doslova usínal a nijak nenadchnul.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Neskutečný s*anec a hovadina. Jedna hvězda za herecké obsazení. Dobré hodnocení filmu snad jen po užití LSD jako ve filmu, kdo mi vrátí zabitou 1,5 hodiny?