Cizinec (2010)

Fantastický Johnny Depp, mě nesympatická Angelina Jolie mi tu vůbec nevadila, skvělej napínavej příběh který je až do konce "utajený". S rozuzlením a závěrem jsem tak nějak počítala, ale i tak skvělé.

Svět na žluto (2003) (TV film)

;D) prostě dokument o Simpsonech se spoustou zajímavostí a rozhovorů.

Rumový deník (2011)

Ve filmu není žádný akční příběh, je to spíš pohodička v Karibiku, příběh podle skutečnosti, vcelku trvá než se to rozjede, ale mě nic z toho nevadilo..Johnny Depp a Aaron Eckhart byli perfektní :) + ještě menší role pro Amurye Nolasca :) ..

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Naprosto nesympatičtí herci, uvalený příběh asi jak ošklivka Katka..Fuck..

Báječní lidé (2005) (seriál)

Seriál jsem shlédla 3x :) ... Našla jsem ho především díky J. Rathbonemu ... Takové ty každodenní zápletky a vtípky, občas ohrátý děj ale nijak zvlášt natažené. Katastrofální zakončení seriálu, něco jak Summerland..

Dr. House (2004) (seriál)

4* jsou v podstatě jen za Hugha Lauriea a jeho forky :)) .. Naprosto dokonalý seriál, který má co do sebe.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Sherlock H. je na uplně jiné urovni ale i tak to nebylo úděsné takže alespon slaboučké tři hvězdy..

Valkýra (2008)

Určitě zajímavé, alespon jsem se trošku dověděla, že vůbec nějaký plán byl :D) , Tom Cruise mi vůbec nevadil dokonce bych řekla, že mi tam pasoval..Vcelku dobře zpracované celkově takže 4*..

Zkáza lodi Gustloff (2008) (TV film)

Průměrný TV film, který nemá bohužel nic navrch. Doted jsem nevěděla, že lod Gustloff existuje, takže jsem se alespon něco dověděla a film mě vcelku bavil, ačkoliv tam nebylo nic zajímavého (až na zakončení), dojemného, ani nic prostě..Láska tam vůbec neměla být zatažena, filmu to jen uškodilo..Kladný byl herecký výkon Dany Vávrové.