Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Je to všetko také vysmiate, vyslniečkované, detské..... A práve toto som na tomto filme žral:). Heslá filmu sú priateľstvo, láska, súdržnosť. Nech si hovorí kto čo chce, keby bola realita taká, aká je v tomto filme, tak svet by bol hneď krajší. Piesne sú tu s duchaplnými a inšpirujúcimi textami. Tak Wildcats do toho!:)

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Film začína stvorením nového dokonalého organizmu- kríženca! Kvôli tomuto dávam 5. Príbeh nebudem komentovať, brutaliti je to požehnane, takže nechápem načo sa sťažujú ostatný. Finálny súboj je kulervoucí.:)

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Nápad filme originálny. Prevedenie jeho potenciálu na plátno trošku horšie. Ale na tento súboj som čkala roky rokúce!!! Súboje sú vynikajúce a je ich dostatok!. Trošku kazí dojem ,, LEV" v hlase Predátora.:) Tento film je rozhodne omnoho lepší aké jeho hodnotenie!. Skúste sa naň pozrieť bez predsudkov, samozrejme ak ste .. ovečky" ktoré sa riadia heslom: Pomo povedal, Kamarát vravel, tak radšej si pustite Gravitáciu, ved tá ma hodnotenie 80 a scenár je o hovne ale nevadí:)

Dracula (1992)

Dokonalosť!!!! Najlepší Dracula aký bol natočený a pochybujem, že tento skvost dokáže niekto prekonať. Celý čas som mal pocit ako keby predo mnou sa zhmotňuje kniha, slovo po slove, veta po vete. Prekvapivo na svoju dĺžku čas rýchlo letí, kľudne by som uvítal dlhšie pasáže na hrade s hrabietem. Humor Hopkinsa je miestami až morbídny.:)

Netvor (2011)

Podľa čoho posudzujete Vy ľudí? Podľa toho aký sú vo vnútri alebo podľa toho ako vyzerajú? Áno, každý pokrytec , ktorí si povedal podľa vnútra , môže si dať facku! Vzhľad vždy hral a aj bude hrať dôležitú rolu vo vašich životoch. Tento film trpí snáď len troška slabšou réžiou, ale to je zabudnuté vďaka tomu čo sa Vám tento film snaží povedať, aké posolstvo nesie:)

Prometheus (2012)

Aktuálne hodnotenie na IMDB je 7.1, takže s toho vyplýva,že niektoré slovenské a české ,, DETI" zasa podhodnocujú a robia zo seba pózerov. Prometheus je veľmi slušný úvodný film k Alien univerzu. Bude položená veľká kopa otázok, ktoré Vám nedajú spávať!.:) Nieje to také hororové a temné ako Ridleyho prvý votrelec, ale je to natočené pre dnešné publikum. Michael Fassbender je neskutočný, predčil aj Bishopa!:)

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

V štvrtom pokračovaní budeme svedkami.......... Nie , nebudem spoilerovať:D Pekne si to pozrite, nech Vám padne sánka. Naše trio opäť má dospelejšie dialógy, aj rieši nové životné situácie( Ples) a prídu aj prvé lásky. Bohužiaľ už nieje žiadne nástupište, ale moderný prenos!:D Fanúšičky série Súmrak by tento film nemali vidieť:)

Frankenstein (1994)

Epické, Melodramatické, Citovo nabité veľdielo. De Niro je neuveriteľný, Kenneth zvláda svoju trocha bláznivého doktora výborne, Bonham Carter je už len čerešničkou na torte, ktorá si úplne pre seba ukradne koniec filmu. Rozhovor so slepým starcom + následná reakcia jeho rodiny na ,, Monštrum" nenechá žiadne oko suché. Dobrá rada na záver, nechajte si vreckovky pri sebe, ešte ich budete potrebovať.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

On: Hej Riplyová, vy ste si snima ževraj kdysi už setkala Ona: áno, je to tak On: A co ste udelala? Ona: Zemřela sem:) Tak Riplyová nakoniec musí ešte raz a naposledy ukázať vetřelcom, kto je tu šéf. Tento snímok je Akčné sfici, miestami vážne s cool humornými hláškami. Extendted verzia neprinesie nič nové, priznám sa ja som si žiadnych pridaných scén nevšimol.