Třída roku 1984 (1982)

No necekal jsem od filmu zadny velehit,ale hodinu a pul me to prikovalo do kresla a ja ziral s otevrenou papulou co se to deje pred mnou v televizi..dost solidni triller,pri kterym mi pri nejakych scenkach jemne preskakovala husina... Byt tim ucitelem ja,uz by mi davno preskocili nervy a musel bych je davno sejmout :)) avsak ,, JSME JENOM DĚTI,,

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

tak to me pobavilo :D ,,On se normalne rozbehnul a skocil do drticky,, :D :D chtelo by to dvojku 8)

Turnaj zabijáků (2009)

Mě se to ku*va líbilo,at' si každý říká co chce :) za mě 4*

Tygří spáry 2 (1993)

Lituji ze jsem se k filmu dostal az dnes...ve sve dobe to musel byt narez,ale on ten narez to je i ted,hlavne pro takovy,co se vyzivaji v ,,beckovych,, rezbach,vid MR LIONE :)) Tady ja nemam co resit,moji favoriti se tu sesli a porvali se ostosest,melo to dej,ja se u toho nenudil a jen jsem slintal a vrnel na gauci blahem,davam plno palbu a rikejte si co chcete :)) finalni cast,kde zlodusi utikaji a postupne se odtrhavaj skrz souboje (potesil hlavne Hues) nemeli chybu :3

Úsvit mrtvých (2004)

Tento film se mi dost libil a libi i ted :) kdyz jsem ho videl poprve(zacinal jsem v zanru zombie),tak jsem dlouho ho nemohl vydychat,akcnich scen je tu dost,napeti taky,i nejaky ty smutne sceny(viz scena ,,popravou,, nakazeneho otce)... Zkratka 4 a pul hvezdy,secteno,podtrzeno :)

Valentine (2001)

Slusny slasher,akorat vrazd mohlo byt ponekud vic :) a zaverecne rozuzleni znaci,ze by mela byt natocena dvojka,avsak asik od napadu padnulo,coz je i skoda..Za me tri ***,preci takovemu Vriskotu,Patku trinactymu se to nemuze rovnat,ale i tak prijemne me to zabavilo :)

Ve jménu krve (2016)

Mel stale dokazuje,ze by mel narazit na nejakou velkou roli,proto prosim...Natoc konecne tu Lethal Weapon 5 :)) a nyni k filmu :) Film se vyvijel dobre,dcerka chvilema sice lezla na nervy ale pak uz me to nejak nevadilo,spise jsem se zafixoval na Mela,pravda je,ze akci ve filmu je strasne malo a to me mrzi,protoze jsem cekal,jak se Mel predvede,zaverecna akce je fajna ale kratka,takze davam za tri *** Necekal jsem nic extra a to se me o i dostalo,takze takova vecerni jednohubka :)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Jo tento serial jsem zboznoval ke konci 90 let kdy me bylo tak 9-10 let a pak jsem skoro nemoh chodit v noci na WC kdyz jsem si predstavil ze treba stale nekde po svete pobiha ten upir z toho spitalu :D Nastesti ty roky uz jsou pryc a uz se na Verte Neverte divam s nadhledem,ale stale rad :) Z nostalgie jasne 4 hvezdy

Veterán (2012)

Takove pohodove,odpocinkove becko,Danny je tu sympatak,avsak v nekterych soubojich pusobi trosku smesne,predevsim scena s tim hromotlukem u nej doma :)) pro nedelni podvecer dobra oddychovka :)