Topkapi (1964)

ehm, koukám na to pár minut a musím říci, že ta herečka zlodějka, je mi velmi nesympatická, Peroxid blond s tmavým obočím a lepenými řasami, brr. Jinak taková nenáročná oddychovka, dá se při tom ještě hrát:) Na dnešní dobu pomalé a nějak překvapující a to myslím i závěr..to je trochu škoda. Pokud čekáte komedii, za nehet se vejde. Pány má nalákat hlavní padouchyně nymfomanka, pardon, ale trochu stará, ne?

Výchozí bod (2014)

Postavy ve filmu mě nezujaly, avšak myšlenka o posmrtném životu ano. Jsem ráda, že se točí filmy s podobnými tématy.

Jak přicházejí sny (1998)

Velmi smutné, pokud si chcete zabulit tak do toho. Je to tragické vyústění příběhu vlastně po většinu příběhu, avšak skrývají konec, naději a hlavně hodně pravdy. Člověk dokáže cokoliv a lidská duše je nesmrtelná. Pokud zastáváte podobné názory nebo alespoň dáváte možnost něčemu podobnému netrefíte vedle. Moc pěkný vizuál na tu dobu a výborné herecké výkony. Je smutné jakou si Robin W. vybral cestu asi nevěděl, jaké to mají těžké sebevrazi, ale teď už to ví. Je to ironie, měl si vzpomenout na tenhle film. Vždy měl ve tváři velký smutek který skrýval úsměvem, nemyslíte? Respekt Pane Herče.

In Your Eyes (2014)

Dost jsem se do toho dokázala vcítit a dostalo mě to. I když na červenou knihovnu nejsem tak tohle zahrálo na mou strunu.

Muž bez stínu (2000)

Zajímavá myšlenka, ale myslela jsem, že náš Hollowman bude dělat víc věcí, rozuměj na plno využije své neviditelnosti, ani nevím jestli si s tou holkou užil nebo ne? Horor? před 14 lety asi ano, ale teď Ne. Na tu dobu slušné počítačové efekty. Velký potenciál, kterého se někdo bál a nerozjel to.

Elysium (2013)

Je to jeden z filmů, co vám dodá pocit nekonečné síly, začátek filmu začíná ve špíně a zoufalství, ale konec má silnější náboj a nějaký smysl. Hodnocení mezi 3 a 4. Zajímavé nahlednutí do budoucnosti, ale když odkryjete pozlátko, zbude vám průměr. Příběhová linie je dle mě slabá. Čekala jsem asi víc, akční scény jsou roztřepané jako šejkr a máte z toho "prt", škoda. Herecké výkony Matta a Jodie stály za povšimnutí :) ŽENY I MUŽI hledí na své (herecké) idoly, v touze po jejich fyzické kráse, no a tady dámy se to trochu vytrácí, bez vlasů Matta, to není úplně ono. Ano, tady se prověří, opravdoví fanoušci tohoto herce :)

Znovuzrození (1966)

Myslím si, že v té době by to mohl být trhák, mě se to líbilo. Na mě až moc natahovaní, je to starý, to byla normálka, ale tak jsem to jednoduše přeskakovala. Díky za titulky.cz, theresca. Zamyšlení nad smyslem životem a psýchou člověka dramatickým způsobem, hlavní představitel fešák :)

Dům u jezera (2006)

Pěkné, nevšední, romantické, nějak zvlášť uchvacující příběh, prostě příjemné. Čekej méně dostaneš mnoho.

Interstellar (2014)

Obrazově, hudebně úžasné, děj mě ze začátku moc nebral, ale potom se to rozjelo. Na tohle má cenu jít do kina, kvůli tomu vizuálu. Kino nebylo narvené, o to líp, bylo tam takové hrobové ticho, které jsem snad v kině nezažila, co tím chci říct, že je to film, který zaujme natolik, že si neopovážíte dělat cokoliv jiného, aby vám něco ušlo. Myslím, že jsou věci co mě posadili na zadek, tohle to nebylo, ale opravdu jsem si to užila, myslím si, že v tomhle roce už asi neuvidím nic lepšího než toto. Líbí se mi hrádky s časoprostorem a možná s věcmi, které netušíme, že vlastně jsou.