Láska na druhý dotek (1997)

Byl to velmi zajímavý snímek. Velmi šílený, nevšední. Konec devadesátých let měl náboj svobody a určité lehkosti. Celý snímek jiskří sexualitou, narážkami a srší emocemi. Drama-komedie. Film je plný přitažlivých tváří, každý si najde své. Nebylo to úžasné, ale zapamatovatelné. Spoiler: Škoda toho konce, tady by se více hodil happyend. Někdo dopadl dobře, někdo hůře i když na první pohled ti co měli šanci ji pak nedostali a naopak. No a proč si slečna Pool nakonec nevzala ty peníze od toho hajzlíka to je mi záhadou. Škoda, že se konec taky snaží zahrát na city. Je to spíš taková nedělní ztřeštěná oddechovka. Zapomeňte na etický kodex a budete se bavit- je to divoká jízda.

Pojedeme k moři (2014)

Dosti mě to nudilo, nepopírám originalitu snímku kdy si člověk vzpomene na své dětství, ale bylo velmi natahované. Scény, které si přejete aby už zkončili, protože už nevidíte důvod proč si mají "hodku" koukat do očí nebo něco podobného. Iritující šnek, u kterého vás už přestává zajímat kam do leze. Rozuzlení zajímavé. Mnozí píší jak to bylo autentické já bohužel nemohu souhlasit. kdybych to neviděla nic by se nestalo. Nějaká akce ano, nějaký cit také. ?Spoiler: Pořád jsem čekala na to moře a to jsem zahlédla až v poslední scéně. Lži, přetvářka a naschváli, ikdyž to tak bohužel chodí, nejsem za schování postav. Těšili jsme se, na komedii, je to spíše drama.

Vyvolávač deště (1997)

Ze začátku mě film moc nenatchnul: další věc, která vás donutí uronit slzu, řekla jsem si. Pak se vám ten příběh dostane pod kůži. Je ze života, je o lidech a úředním bordelu na světě, který stále trvá. Není to pohádka, i tohle může mít dobrý konec. Smutné a pravdivé. Mladý Matt(právníček) je rozromilý, jak už nekdo zmínil, není ve své formě jak ho známe, ale skvěle to pasuje k nezkušenému právníčkovi, každý by měl dostat šanci z nezkušeného se stát zkušeným. Je to film spíše na zamyšlení s hodně citové omáčky. Není akční film.

Nebožtíci přejí lásce (1972)

Příjemná odedechovka, bez nasilností a lascivnosti. Osvěží ducha v tomto světě. Doporučuji pro nenáročného diváka, na relax. Je to průměr, ale nelituji.

Zabiják Joe (2011) odpad!

Je to opravdu odporná věc, plná násilí, hádek, histerických scén. Až na Joa samí hloupí burani. Máte pocit, že jste se ocitli ve společnosti, lidí z 60 až 90 IG, kteří myslí jen na sex a násilí. Pořád jsme čekali, že se něco stane zajímavého. Bez děje, bez pointy, bez čehokoliv. Je to naprostá ztráta času, znechucení nad promarněnou 1:45 vašeho života! Nechutné "vtípky" na bobry-dám přirození a že zabijou matku, dobrej nápad? To má být vtipné. Zdá se mi to, že lidem opravdu stačí tak málo, že se tomu to jak to nazvat- exkrementu zasmějí? S Tarantinem to má společné násilí, ale dějově je to úplně mimo, na to tož vtip, kde?

Equalizer (2014)

Film, který má "obyčejného hrdinu z lidu", který si prostě na nic nehraje. Černošský ochránce utlačovaných. Dává jasný vzkaz všem: dělej zlo oplatí se ti stejně. Tak to má být. Není to pohádka, je to přirozený řád na zemi, kteří mnozí nechápu a tak budou poučeni takovým jako je D.V. Až na bezprostřední násilí je film bezchybičky, s příběhem a myšlenkou a také značnou akcí, která nutí diváka si při filmu nestříhat nehty, ale věnovat se mu. Ano, ani padesátiletý muž, který na sobě maká může být (ve všem)lepší než mnohem mladší.

RocknRolla (2008)

Myslím, že toto nepřináší nic nového. Díky za tu trochu komedie a skvělého K. Rodena. Nasílí, feťáci není mým oblíbeným tématem, ale díky za určitý druh dobrého konce:)

Pták Ohnivák (1997)

Na koprodukční pohádku je vcelku povedená. Onoho inkriminovaného ptáka každý zná hlavně v knižní podobě. Karel roden svým hereckým umem opravdu září. Jinak ostatní se spíš jen tak blesknou a někteří se jen objeví a hned zmizí. Nevím zda bude vhodné pohádku dětem pouštět asi až velkým.jako jsem já. :)

Sbohem, baby (2007)

Prostředí je velmi nepěkné, feťáci, trosky, bylo mi s toho zle. Zajímavá myšlenka to je vše. Nemohu doporučit. Film nepřidá na dobré náladě.

Velmi relativní známosti (2000)

Není to nic zářícího na nebi (víte jak to myslím:), ale parádně mě to pobavilo. Nepopadala jsem se smíchy za břicho, ale to ani nebylo třeba. Film mě pořád držel v napětí a hnal mě (i mou mysl) jako parní lokomotivu v před. Taková veselá fraška (v dobrém slova smyslu. Doporučuji.