Alois Nebel (2011)

Nejste romantický duše, parchanti! Všichni kdo dali pod 4 hvězdy žijou v dnešnim světě a držej se ho zuby nehty. Já jsem měl po celej film rozporuplné pocity, ale jen díky dobře odvedené práci. Děj je silný, drží vás napjatý ale zároveň pilně koukáte, aby vám z té krásy nic neuteklo a celej film máte hubu do rohlíku. Díky!

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Slibuju, že se budete bavit! Jen se nenechte rozladit začátkem. Pokud parodii na horory tak přesně takhle, super!

Chata v horách (2012)

Kvalitních hororů je sakra málo, takže opět připomínám, buďme rádi za každej solidní kousek a nebuďme při hodnocení tak přísní :)!

Konfident (2011)

Nerozumím zdejším tak nízkým hodnocením...

Králové léta (2013)

Pokud vymizí takové filmy bude s filmařinou konec. Čistý neředěný filmařský zážitek, podpořen výbornými hereckými výkony. Bravo!

Pomsta mrtvého muže (2013)

Na tomhle filmu neni nic špatně! Dneska mi nejde moc psát a tady je toho tolik dobrého, že bych určitě na něco zapomněl. Plnej knedlík!

Před půlnocí (2013)

O tomhle filmu nenapíšu skoro nic, protože nejsem filmovej fajnšmekr, kterej má vysokou školu, všemu rozumí a má na všechno názor. Jen se mi to zkrátka líbilo, soucítil jsem s chlapem a ženská jako vždy neměla pravdu a řešila hovadiny, jako kdyby mě chtěla schválně nasrat, namísto usmíření. Takže 1:0 pro mužský :).

Nejvyšší nabídka (2013)

Všechno začíná suprově, ale jakmile hlavní hrdina už po pátý kecá přes zeď s neznámou uječenou kravkou, šel jsem od toho. To že se jim povedlo zaskočit diváka, že borec dělá aukce, vypadá solidně a přitom ty nejlepší kousky umění skupuje pro sebe je super. To že se mu podaří postupně po kouskách poskládat robota z 18. století je ještě víc vzrušující a popravdě mi po půli filmu už o nic jiného nešlo. Pokud to ale má bejt suprovej film pro všechny tak nechápu, že na sebe v tomhle filmu všichni jen štěkaji a řvou. V zápětí ale opravdový kamarádi nechtěji za práci tu 20 tisíc euro, tu dalších x tisíc a všichni se objímaji a jde jim jen o to neztratit přátelství... Já se těšil, ale na mě to nezafungovalo.

Martin a Venuše (2012)

Česká komedie, já jsem si pošmák. Taclíka nemam moc rád, nevěřim mu hraní, ale na jeho protějšek se kouká dobře. Ovšem Hanák je muj oblíbenec, ale měl by dělat jen Na stojáka a divadlo, popřípadě bojovat proti politikům. Hrát může jen ve filmech Cesta do lesa a podobně, v moderních komediích mi nesedí.

Pot a krev (2013)

Dávám průměr, páč jsem se těšil že se dozvim nový metody v posilování. Ne dělam si prdel :). Nevim, ale nesedlo mi to, asi proto že jsem na to čekal dlouho a kámoši řikali že je to pecka.. No pecka to neni, jen akční americkej film, kterej by bez Marka a Skály dostal jednu hvězdu..