Velký Gatsby (2013) odpad!

No ty wole, si dělaji prdel!? Tohle Leonardovi už nikdy neodpustim. Namočit se do takovýhle zkurvený zoologikcý! Celej film mě nutí mrdat se na kanapi sem tam a čekat, že přijde zvrat a já si pak budu drbat hlavu, že jsem byl zlej a jsem rozmachanej parchant, kterej chce vědět od začátku o čem to je a neni sto nic vydržet. Jenže nic nepřijde, opravdu nic! Všichni čumí jak půl prdel z křoví. V pozadí hraje Fifty Cent gangsta shit RAP a to považte v New Yorku 1922! Barevný jsou v tomhle filmu i černoši, který jsou ve skutečnosti vlastně jen černý! Top star magazín s ukňučenou Jebkou Něrgešovou je proti tomuhle Kristián s Natašou Gollovou. Tohle je průser jakej se nevidí. Nedokoukal jsem to, páč mě začalo bolet tak silně břicho, že jsem nevěděl zda mam strčit do mísy první palici nebo prdel! Pokud to někdo dokoukal a o něco jsem přišel, prosím zprávu, já se jdu vychcat prdelí!

Nevědomí (2013)

Tom mi udělal radost, Jack Reacher mi nesedl, takže jsem byl zvědav jaký scifi bude Nevědomí. Na plný počet to neni, na to by to chtělo víc postav a větší děj viz Válka světů. Ovšem, pokud chtěli udělat stísněnou atmosféru, tak se jim to povedlo na výbornou. Super!

Světová válka Z (2013)

Nebejt Brada Pitta tak o jednu hvězdu dolu. Jinak super, rozjíždí se to pěkně a je tu i neokoukaný děj. Zombie mám rád, a za poslední dobu se už zdálo, že tento žánr jde do sraček viz Mrtví a neklidní... Takže za mě rozhodně jo!

Millerovi na tripu (2013)

Bravo! Od teď už čekam od amíků samé takové komedie. Scéna kdy Jason plánuje kdo ho vykouří mexickýmu poldovi nemá chybu! Díky.

Líbánky (2013)

Překvapení roku, nevěděl jsem že má tohle vyjít o to víc jsem nadšenej. Druhá polovina filmu nemá v český cinema obdoby. Plnej počet bodů!

42 (2013)

Mam rád sport. drama, ale tohle se nepovdlo. Je to tim, že tenhle film nepřináší nic nového. Zkrátka jen sedíte a víte hned od začátku, že to je další americká story se štastnym koncem. Kolikrát už to bylo uděláno s hrdiny z amer. fotbalu, baseballu? Dvakrát, třikrát se to dá vydržet a užijete si to, ale pak už ne. A když navíc vidim jak jsou všichni rasisti a opět utiskovaná jiná rasa než ta bílá, tak skáču do zdi. H. Ford se mi tu taky nehodí, je sice dědek, ale nevěřil sem mu ani tu jeho patku. Zkrátka mi to nesedlo.

Rychle a zběsile 6 (2013) odpad!

Honička na začátku je jako vždy pro děti, aspoň že nezkouší pičoviny jako čum a řiď. Každopádně každej parchant ví, jak zatáčí americká auta, takže zkoušet se honit s GTR je pěkná chujovina. No ale dobrá, díky za toho challengera, mam pro něj slabost, takže pokračujem dál přes The Rock, kterej rozhodně vypadá líp jak Diesel s dvojitou bradou. To že interpol ani neštěkne když jim tak skála rozmrdá výslechovku, a když odchází od nebezp. pachatele tak za sebou ani nezavře dveře no ale dobrý, jedu dál, páč vzápětí Ducati Monster a novej H-D v pozadí, díky. Jdu dokoukat zbytek.. zatim je to na dvě hězdy +. No nedokoukal jsem to, je to odpad. Pochopim toho kdo má doma BMW e60ku, který se tu objeví, jako že si může někdo říct, pecka, mam takový auto doma, ale to je tak všechno..

Spring Breakers (2012)

Bylo by to pět hvězd, kdybych neměl averzi vůči takovejm čubkám. Ještě, že se tyhle pindy ve skutečnosti jen ožíraji a nedělaji zhola nic, páč by sme tu měli světovou válku mezi gangsterama a znuděnejma fuchtlema co si neumíchaji ani vajíčka. James Franco nebo chcete-li náhradník Heatha Ledgera je dobrej a ty jeho kecy shit, fuck pořád dokola mu věřim. Odvážnej film, a kdo za tim nevidí víc než jen čubky prahnoucích popenězích se nedíval pořádně a hlavně neposlouchal telefonáty domů bábině a matce... Chtělo to v druhý půli nebo aspoň na konci přitlačit, takhle věřim, že to spousta lidí nedokouká a pošlapou to.

Čtyřicítka na krku (2012)

Tohle je na piču. je mi třicet, takže asi neni film pro mě. Nevim, zasmál jsem se jednou a nedokoukal to. Bylo mi někdy tak trapně, že jsem koukal radši do stropu. Odpad si to nezaslouží, protože soucítim s Paule Ruddem, no ale to je tak všechno. Nevim co je špatně, nejsem kritik, zkrátka pro mě tohle neni.

The Battery (2012)

Tohle je v pohodě, je vidět že to jde i s méně herci ( i když zombiku je pořád dost). Ovšem, kdyby všichni herci dali do toho umírání alespoň polovinu šťávy, co zdejší kucí tak nám bude dobře. Film působí lehce, přesto věřim, že to nebyla prdel za pár babek poskládat celej ansámbl. 4 hvězdy určitě, mládí v před!