Tomb Raider (2018)

Výborný film pro všechny. Ať už znáte původní Tom raider nebo ne, at je vám 16 nebo 60 budete se bavit. Za tohle stojí trávit čas v kině a klidně bych si to dal znovu, protože někdy je to takovej fofr nebo napětí, že nestíháte pobrat uplně všechno. Dokonalý mix dobrodružství, napětí a zábavy.

Vejška (2014)

Nemam s tim problém. Možná jen víc stmelit děj, ale Vorel si to dělá po svim a tak už nehudruju a jsem rád za další solidní českej film. A tak nevim proč bych měl dávat 3 hvězdy, dam 4 :). Díky za Čtvrtníčka a Krause .. :)

Muž z oceli (2013)

Takhle si představuju Supermana!

Po zániku Země (2013)

Když pominu, že táta pomohl mladýmu Smithovi, což je v čr hned velkej průser a přitom by každej z nás ani nemrkl a přijal sám tlačenku v jakékoliv formě, tak jsem spokojenej. Willa mám rád, takže jinak by to byl průměr, ovšem mladej to zase sráží dolu a věřim, že se najde v usa daleko, daleko lepší herec... Nicméně, nečekal jsem že se přenesu zpět do mladejch let, kdy jsem pařil hry, zbejvalo mi málo času a já musel vyrazit na cestu do neznáma... Fallout forever!

Martin a Venuše (2012)

Česká komedie, já jsem si pošmák. Taclíka nemam moc rád, nevěřim mu hraní, ale na jeho protějšek se kouká dobře. Ovšem Hanák je muj oblíbenec, ale měl by dělat jen Na stojáka a divadlo, popřípadě bojovat proti politikům. Hrát může jen ve filmech Cesta do lesa a podobně, v moderních komediích mi nesedí.

Nevědomí (2013)

Tom mi udělal radost, Jack Reacher mi nesedl, takže jsem byl zvědav jaký scifi bude Nevědomí. Na plný počet to neni, na to by to chtělo víc postav a větší děj viz Válka světů. Ovšem, pokud chtěli udělat stísněnou atmosféru, tak se jim to povedlo na výbornou. Super!

Světová válka Z (2013)

Nebejt Brada Pitta tak o jednu hvězdu dolu. Jinak super, rozjíždí se to pěkně a je tu i neokoukaný děj. Zombie mám rád, a za poslední dobu se už zdálo, že tento žánr jde do sraček viz Mrtví a neklidní... Takže za mě rozhodně jo!

Spring Breakers (2012)

Bylo by to pět hvězd, kdybych neměl averzi vůči takovejm čubkám. Ještě, že se tyhle pindy ve skutečnosti jen ožíraji a nedělaji zhola nic, páč by sme tu měli světovou válku mezi gangsterama a znuděnejma fuchtlema co si neumíchaji ani vajíčka. James Franco nebo chcete-li náhradník Heatha Ledgera je dobrej a ty jeho kecy shit, fuck pořád dokola mu věřim. Odvážnej film, a kdo za tim nevidí víc než jen čubky prahnoucích popenězích se nedíval pořádně a hlavně neposlouchal telefonáty domů bábině a matce... Chtělo to v druhý půli nebo aspoň na konci přitlačit, takhle věřim, že to spousta lidí nedokouká a pošlapou to.

The Battery (2012)

Tohle je v pohodě, je vidět že to jde i s méně herci ( i když zombiku je pořád dost). Ovšem, kdyby všichni herci dali do toho umírání alespoň polovinu šťávy, co zdejší kucí tak nám bude dobře. Film působí lehce, přesto věřim, že to nebyla prdel za pár babek poskládat celej ansámbl. 4 hvězdy určitě, mládí v před!

Home Sweet Home (2013)

:) slušnej magor ten polda. Po půl hodině jsem to chtěl vypnout, že to už fakt s tim protahovánim přehnali ale ještě než jsem sahnul po ovladači, manželé přišli domu. No a pak docela blázinec. Mě ten film sednul, protože kvalitních hororů je zkrátka málo a proto si cenim každýho magora na plátně. Chci zpátky Michael Myerse a podobný janky s maskama. Díky!