Práskač (2013)

Občas to dost skřípe, ale scénář hodně dobrej. Nebít Skály tak po tom neštěkne ani pes. Každopádně gangsteři jsou solidní, věřil jsem jim to a za to jsem rád. Ne vždy se jedná o solidně vybraný týpky a někdy spíš vypadaj jak rumuni z pracáku. Jo a pan Pepper má sice málo prostoru, ale jelikož jsem ho dlouho neviděl taky spokojenost. Film je dobře udělanej takže nemam důvod proč nedát 4 hvězdy.

Temné nebe (2013)

Dal jsem 4 hvězdy páč po Melu Gibsonovi a jeho Znamení jsem neviděl podobně solidní mimozemšťany ve stejně stísněné atmosféře dlouhé roky. Možná je to tim, že už mi neni sedmnáct a tak jsem byl o to víc vtahnut do děje díky rodinym problémum. Dlouho jsem ale nevěděl, kde je problém, že pořád váham zda nedát hvězdy 3 a proč tak solidní herecké výkony a efekty nezaslouží 5 hvězdiček. A pak jsem se tu dočetl, že za tímto filmem stojí stejnej maník jako má nasvědomí Kazatel Kalašnikov. No, jak to říct, něco tomu zkrátka vždycky chybí, jenom nevim co... Pokud tedy neni Znamení vašim oblíbenym filmem, jsou to zde pouze hvězdy 3.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Tohle je v pohodě. Zasmál jsem se hodněkrát a i když je tu pár věcí které jsme už někde viděli, nevadí to. Nevim co od toho kdo čeká? Možná jste neviděli jednotlivé horory, každopádně si to 4 hvězdy zaslouží.

Země bez zákona (2012)

Při scéně chycených natažených rukou a podříznutýho hrdla se vám srolujou ponožky, to vám garantuju. Tom Hardy ve svetru kterej mu dělá ještě větší trapézy než opravdu jsou, prohibice, přestřelky... Co chcete jinýho?

Le Mans '66 (2019)

Tohle rozhodne neni na plnej počet. K dokonalosti filmu Rivalové to má daleko. Emoce se vytvari umele. Blazen tata do aut klukovi ukazuje kudy a jak projet zatacku ale co z toho? Nejdou mu zavrit dvere na startu ale taky porad prazdnej pocit. Potom klasicky ve stylu god bless america pocka na svy kamarady a ve stylu my jsme juesej a ford projedou cilovkou. Jenze se mi chce smat, protoze on nevyhraje ale kolega jel delsi zavod. To me poser. Ten pocit kdy Niki Lauda naboural a malem uhořel a nebo se ho na tiskovce pta zamrdanej novinar co na jeho obličej manželka aby si ho Thor podal na hajzlu tenhle film neprekona. O zvuku a hudebnim doprovodu nemluve. Mam rad ford, Mustangy jsem mel tři, ale to je stejný případ. Na oko pěkný ale jinak to nefunguje.

Velká hra (2017)

To je tak když táta dojebe svý dceři život. Né tim, že ji tahá po závodech, ale že má v hlavě vypatláno. Holka pak naivně jede biz s mafií a před velkym finále hrdě stojí, že vlastně neví vo co go, ale hlavně si zachovat jméno. jasně, to vám žeru, v procesu kde se vaří miliony, chudák holka jen nalejvala drinky a kroutila prdelí v hotelovim pokoji. Takový soudce spočítáš po světě na jedný ruce. Díky za Elbu a za Costnera a jejich herecký um. Hlavní hrdinka je obyčejná, vůbec nic do filmu nepřináší, to líp zahrál ten spratek co ji reprezentoval v období puberty. Příběh zajímavej, ale dost často nastavovanej a škoda, že Molly kecá hubou v kandenci tatatata, že to neni přirozený a i Idrise Elbu z toho bolí celej film hlava.

Podfukáři (2013)

No, prachy to vydělalo určitě, ale po dlouhé době kouzla ve filmu a je škoda, že tam dali Freemana, kterej nám vždy všechno vysvětlí a zůstane při tom chladný... Dědek je dobrej spíš už jen do filmů kde je rakovina a podobně. Ještě bych to zkousnul, ale Eisenberg, je k nevydržení, pokaždý když byl na scéně měl jsem nutkání posunout film vpřed, parchant jeden uřvanej, dal bych mu otočku hned :).

Pot a krev (2013)

Dávám průměr, páč jsem se těšil že se dozvim nový metody v posilování. Ne dělam si prdel :). Nevim, ale nesedlo mi to, asi proto že jsem na to čekal dlouho a kámoši řikali že je to pecka.. No pecka to neni, jen akční americkej film, kterej by bez Marka a Skály dostal jednu hvězdu..

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Tohle je špatný! Ne, jinak,... prostě 50procent si to zaslouží za zlikvidovaný fabie, golfy a fiaty. Co se týká Willise tak zkusim mu dát šanci v českém znění - jsem totiž na nějak takhle zvyklej a v originále mi ty jeho hlášky neseděj. Já napsal hlášky? Teda jedna hláška. "Jsem na dovolený", kterou řekne třikrát a pak nic... Děkuju ale za to jak táta se synem Jaiem pořád někam padaji aby na konci byl Bruce zase celej rozmrdanej. A ještě jedno plus za smrt padoucha - tzv. tanečníka, kterej si za svoji trapnou taneční vložku a vůbec za herecký výkon nezasloužil nic jiného než záběr na kebuly a čistý průstřel, pitomec jeden! Takže, díky. Potom už je to bída. Když padáte s vrtulníkem nacpanym zbraněma a přitom vám ze zadní části čouhá mercedes benz unimog, kterej vám rozhodí ovládání, co řeknete kolegovi pilotovi? Do pí*i ten mergl nás tahne dolu! A nebo, "Máme změněné těžiště"? Čekal jsem, že černobyl začne žít svuj nový život, ale dočkal jsem se noname místa a jednoho baráku a jedné helikoptéry. Jinak pěkné záběry a barvičky, ale s McClanem jsem zestárnul a i moje požadavky na akční film. Zklamání!

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Mam rád Toma a jeho role agentů, poldů a nebo role ve scifi. Nicméně proto jsem asi dost přísnej, laťka je dost vysoko a cítím jakousi béčkovost celého filmu. Nevim kde začít a čim skončit tak radši ani nezačnu a rovnou napíšu, že kdyby tam nehrál Cruise tak je hodnocení na 50procent maximálně. V čem je problém tohodle filmu, kolik to stálo? Přijde mi, že neměli moc peněz. Vadily mi i Rosamunde Pikner, Jenkins a jejich věčně vyjevenej výraz. Jai Courtney se mi líbil o dost víc, možná protože si moc nezahrál. Film je na tři hvězdy, mrzí mě nevyužitej potenciál příběhu.