Barb Wire (1996)

Začíná to tanečkem Pam, ukáže bradavky, no, co z toho... Pak už neukáže nic. Ona je taková opravdová kurva (nemyslím ve filmu), ty její křivky a jak mluví(myslím ve filmu), mluví jak v pornu, jo jo. Ale, vy šulíni. Já byl celkem překvapený, ten film si na nic nehraje, a je fakt dobře nasnímaný, dobré záběry, a vizuál filmu má fakt atmosféru, chvilkama až takové komixové Sin City, to je fakt vydařené, pára, povedená výprava a barevnost. Dobře to začíná, koukám, koukám, myslel jsem že se to zvrhne v nějakou totální prasárnu, že to režisér zesere, ale nesklouzne to. Taková béčková hračička, mě to bavilo, má to svůj styl. Seru na vás, 4 hvězdy dávám. Pamela ve formě, dává si tam dobrou gymnastiku, hlavně jí nesmíte říkat zlato. A ještě něco, ona fakt hraje!, jo ty vole, fakt hraje!. Anarchistická komiksárná, ganstři, neskrývaná béčkovost, kozy, zbraně, kozy, kozy. Zbytečně dlouhý koment.

Pro hrst dolarů (1964)

Best of pistolník přijíždí do města, do města ve kterém buďto zbohatnete nebo chcípnete. On chcípnout rozhodně nepřijel. A protože jsou tady dva klany mezi kterýma to skřípe, on se postaví doprostřed, mezi ně, a kápne mu z toho nějaký ten drobák, samozřejmě je to krvavější brigáda. Super hudba, to si opravdu užívám, westernová hudba mě bere moc. Eastwood si to dává jak pán, klobouk do čela, cigárko do koutku, spocené čelo..Postava výrobce rakví, která se ve filmu objevuje, rozhodně nebude mít o práci nouzi, to si pište.

Bitva o Planetu opic (1973)

Z celé série nejslabší díl, a to hlavně díky tomu že film už nemá atmosféru předchozích dílů. John a Joyce Corringtonovi, kteří se ujali nedokončeného scénáře (Paul Dehn ze zdravotních důvodů scénář nedokončil), nikdy předtím nedělali na sci-fi filmu, a dokonce ti kokoti neviděli ani jeden z předchozích dílů. A to je sakra znát. Bitva, bitva, hovno bitva, zase málo kasy v pokladně a na bitvě je to znát. Ale!! Já jako fanoušek (fanoušek, no, prostě se mi na to dobře dívá) opičáren, a celé série, jsem si opět užil, trochu míň, ale užil. Tímhle dílem to vypadalo že už je s opičárnama konec, až pak přišel rok 2001...Nezajímavý komentář: Perverz

Zmizení dámy (1896)

Vrátil jsem se v čase....Ta jedna minuta uteče,..jak jedna minuta. To sú triky kurva. V popisku máte napsáno o čem to je. Ale vidět, je vidět. Podle mě to byl jen nějaký trik.

Cesta na Měsíc (1902)

No, rok 1902, už to má své kouzlo. Méliés a jeho fantazijní snový výlet na měsíc. Fakt jsem byl okouzlen, a přiznám se že jsem ani netušil, že tenhle profláknutý obrázek rakety v oku měsíce je z tohohle snímku. Krása, film má i efekty :)). Při shlédnutí i po něm mám velmi zajímavý pocit, je to přece jenom více jak sto let!! Dobrý psychedelik trip.. (Viděna barevná verze, i s hudbou). Aspoň už vím jak to vypadá na měsíci, jsou tam divní človíčci, a obrovské HŘIBY!

Going Deep (2010) (pořad)

Kass Gharaibeh, podobně jako třeba Zach Galifianakis (tohle jméno jsem asi nenapsal správně), používá stejný humor, kamenná tvář a do svých pozvaných valí pěkné bomby. Jenomže jeho hosté nejsou celebrity, herci ani herečky. No i když vlastně herečky jo, pornoherečky!! Asa Akira RULEZZ!! http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/do-hloubky-s-asou-akirou

Dobytí Planety opic (1972)

Jak? Jak se dostaly opice k moci? Jak to všechno začalo, a proč? O tom je tenhle film. Thompson už zde dost pokulhává, s třetinovým rozpočtem oproti prvnímu dílu, ale slušným námětem, a scénáristou původních předloh Paulem Dehnem, to J.Lee moc nezvlád. Děj navazuje ne ten předchozí, odehrává se o dvacet let dopředu. Já vím že to prostě filmově v podstatě stojí za piču, ale za mě je planeta opic a celá tahle série super sci-fi, vždycky se do toho zafarám. Stopáž krátká, rychle to utíká. Na moje opice to nemá, ale pořád slušný průměr. CESAR!!

Útěk z Planety opic (1971)

Role se obrací, a Zira se se svým starým a Milou ocitají na planetě v roce 1973. A jsou ve stejné situaci, jako Taylor v jedničce. Lidi žasnou že opice mluví atd.. A já opět spokojen. Bylo to dobře vymyšlené, super příběh, i scénář v klidu. Herci obstojní a mimika v maskách super. Dějově bohatší, nevím co se místním nezdá, ale i třetí opičárna se povedla. Jediný film z téhle série, který byl natočen s úmyslem pokračování. A Don Taylor, té doby jen tv režisér obstál. Opět to má hlubší myšlenku, a taky konec, který nechává otevřená vrátka..