• Krátkometrážní

Sekretářka (2002)

Maggie Gyllenhaal tomuto filmu kraluje. Je jiná oproti ostatním a její hodnoty jsou jinde, než má normální člověk. Film je stále jiný a já byl pořád napnutý, co se bude dít dál. Perverznost ve filmu není přehnaná a Maggie Gyllenhaal ji podávala po troškách. Velmi podivný film. Konec byl pro mne sice zklamáním, ale tak to bývá.

Free Rainer (2007)

Pěkný revolucionářský příběh o partě lidí, která chce změnit tu ubohost TV pořadů v televizi, což mají moji naprostou podporu. Protože tento jev není jen u nás v televizi, ale po celém světě. Laciná zábava všech reality show, seriálů, tupostí, trapných zábavných pořadů. Novodobý fašismus, který se nekoná prostřednictvím politiky, ale vymazáváním mozků přes televizní obrazovku. Komediální ladění je akorát a herci nepřehrávají. Jinak začátek filmu je skvělý a myslíte si, že film bude hodně drsná záležitost :-)

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Po všech těch dílech, kde sledujete osud skupiny, dokáže tento díl vtáhnout do děje díky osudu jednoho mutanata. Začátek je velmi pěkně zpracován jakoby vývoj Higlandera běheme světových válek. Film je velmi svižný a i když film nepřináší nic, co bychom již v předešlých dílech neviděli, tak se na to dobře kouká a triky jsou na velmi dobré úrovni.

Acid House (1998)

Film složený z povídek, které jsou velmi zajímavé. Má nejoblíbenější je Masařka :-). Zde je skvěle ukázáno, jaký je vlastně bůh :-) a co dokáže jedna malá moucha. Film bez cenzury a bez servítek !

Rychlá změna (1990)

Tenhle film je tak nudný, že si ani nedokážu najít důvod, proč to režíroval a hrál Bill Murray. Tuctové, nudné, pomalé plné očekávaných zvratů, z kterých jsem se také malém vyzvrátil. Hvězdička je za přesného řidiče autobusu.

Elementární částice (2006)

Život se celou svou dobu jenom sere a my zažíváme jen někdy chvíle štěstí, což je okamžik klidu, kdy nám alespoň chvíli něco vychází a my si nepřipadáme zbyteční. Film možná začíná jako uhlazený, ale končí jako hořko-sladká polévka zasypaná pepřem a politá jogurtem :-)

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Velmi dobrá soutěž, kde v každé místnosti byla jiná past pro soutěžícícho. Velmi napínavé, zábavné i vtipné :-)

Krotitelé duchů (1984)

Bill Murray opět hraje polousměvavého týpka, který rozdává sarkasmus a ironii každý metr své chůze.

Policajt ze sámošky (2009)

Dobrá komedie. Dělá si srandu z akčních trháků a obtloustlý hlídač, co každých 20 minut omdlí bez cukru, zachrání celý supermarket. Kevin James má talent.

Lola běží o život (1998)

Moritz Bleibtreu a Franka Potente jsou skvělí, mladí, moderní a bez peněz. Jeden začátek a mnoho konců, stačí si jen vybrat možnost, ale né vždy dopadne předpokládaný konec, protože život když se má posrat, tak se posere! Výborná hudba, dodnes nepřekonaný nápad za tak málo peněz.