Bolt - pes pro každý případ (2008)

Začátek super, ale postupem to ztrácí sílu. Zaplaťpánbůh aspoň za Bivoje, některý jeho hlášky jsou fakt super. 70%

Píseň lásky samotářky (2004)

Jediný, co mi teda nesedlo bylo, když se tu pokaždý zmínili o bohu. Jsem ateista, takže mi takovýto, poděkujme bohu, lezlo krkem. Na druhou stranu, když se na to podívám svýma očima, tak k tomu boha vůbec nepotřebuju a pořád se mi to děsně líbí. 85%

Alpha Dog (2006)

Foster dost hustej, ale přece jenom, zahrát uplnýho magora nemůže bejt zas tak těžký. Jinak Hirch nejvíc nesympatickej už od začátku. Timberlake naopak týpek nejpohodovejší. Navíc bylo dobrý, že jsem předem neznal konec, takže to bylo i docela napínavý. Pravda, trochu MTV style, ale tentokrát mi to ani nevadilo. 80%

Travička zelená (2008)

Asi by to mohlo být kratší, a tím pádem zábavnější. Ale například scéna, kdy se Dale snese z rampy na Teda jako spider-man mě vyloženě uchvátila :D 75%

Bruno (2009)

Cohen je génius. A amíci...vždyť víte sami ;)

Pařba ve Vegas (2009)

Asi sem viděl jinej film, protože nemůžu pobrat to místní nadšení. Musim se kouknout aspoň ještě jednou, a pak uvidim, jestli nebude výslednej dojem přece jenom o něco lepší :P Ani na podruhé se zázrak nekonal, Galifianakis sice sem tam utrousí zabijáckou hlášku, ale jinak to není vůbec tak skvělý, jak by se podle místního hodnocení mohlo zdát. 70%

Nula od nuly pojde (2006)

Celou dobu jsem si říkal, že tohle jsem už někde viděl. Navíc ten konec byl dost děsnej a křečovitej. Aspoň, že Pegg nezklamal. 60%

Stmívání (2008)

Myslím, že existují i mnohem stupidnější filmy pro náctileté puberťačky. Nicméně to z Twilightu nedělá o nic menší ptákovinu. 30%