Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12. nej uživatel Švédsko
8 fanoušků
/ 4 body
Kovboj
Michal Blaško
Švédsko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vetřelec
(1979)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Americká krása
(1999)
Klub rváčů
(1999)
Collateral
(2004)
12 opic
(1995)
Kult hákového kříže
(1998)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Gattaca
(1997)
28 dní poté
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12. nej uživatel Švédsko
4 body
Fanklub
(8)
Harpy
ToxikSlasher
Titi.
Mauka
Huholoman
Dimebag
poelover
dendrid