Očista: Volební rok (2016)

Rozhodnout se pro takový krok, aby se vrátil starý systém? Senátorka, co zažije ''trochu'' adrenalinu, si hodila klacek pod nohy. Svěží akce po většinu filmu, nepřeplácáno krví a skvělé vtípky na místě. Krásných 70% za mě. Zajímavé, jak moc má někdo rád čokoládovou tyčinku.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Tleskám perfektní propojenosti chemie s vařením. Prvních 5 dílů bylo dosti zdlouhavých, bylo možné je udělat jen jako jeden díl a měl jsem chuť přestat koukat, ale kamarádi, kteří mě dovedli na GoT a miluji to, řekli, že tohle musím jako chemik vidět a že je to jeden z nejlepších seriálů. Jen díky tomu jsem vydržel sledovat i přes nechuť začátku první série a vyplatilo se. Od druhé série tento seriál opravdu stojí za to, jen se občas ukáže nějaká nepovedená scéna, protahování obrazu nebo zbytečnost, ale to se stává skoro všude. Za mě 85%. Jestliže někdo dokáže z první série udělat jen 2 díly a zbytek trošku doladí, je to po delší době seriál na 100%, což je teprve pátý takto dobrý pro mne za celý život.

Warcraft: První střet (2016)

Kdo hrál war 3 a HS, tak se bude bavit jak akčností, tak i srandovními vstupy do scén. Možná nepůsobí film dojmem na 5 hvězd, ale jako megafilm na herní námět rozhodně pecka.

Mládeži nepřístupno (2013)

Na takové obsazení bych čekal větší bombu. Nějaké vtípky super, ale celkový dojem dost slabý, sotva 35%

Země zítřka (2015)

Český herec mi poprvé u filmu od Disney udělal úsměv na tváři, škoda jen, že neměl tu svojí vlaječku na bundě jako v SG-A. Film se skvělou myšlenkou, trochou fyziky, historickým podkladem na ideu a hlavně žádné natažené scény. Povedený kousek. 80% zaslouženě

Děda je lotr (2016)

Od filmu do kin bych čekal mnohem více. Děj prakticky s minimální pointou. Hvězda za Skvělý herecký výkon Roberta De Niroa, hvězda za hlášky a pobavení s policií a třetí za celkový dojem za odreagování večer. I tak jsem možná hodný na hodnocení. 50%

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Originální, nápadité a na dnešní dobu dosti trefné a k zamyšlení. S těmi hračkami trochu přestřel, ale rozhodně slušně natočeno bez náročných scenérií nebo prostředí. Velké plus za zapojení němčiny. Konec byl trochu jinak očekávaný, ale takhle je to asi nejlepší možnost- Na americkou filmografii trochu netypické. Masky se rozhodně povedly. 80%

U Konce světa (2013)

Myšlenka velmi slabá, čekal jsem trochu více od filmu, který poznal plátno. Hvězda za snahu poukázat na společnost a hvězda za celkem zajímavé obsazení z různých koutů kinematografie. 007 se potká se zuřivou salsou a ještě jim do toho radí Pytlík. 40%, že se ten konec alespoň trochu rozjel.

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film) odpad!

Jako jednicka byla sranda pri 4 promilich pod kuzi, ale tohle uz nekdo totalne znicil. Skoda toho fakt spatneho zacatku. Slo to natocit jiste lepe.

Pixely (2015)

Nádherné vzpomínky z dětství s celkem vhodným obsazením. Efekty se povedly, myšlenka dokonalá a trocha nerdství neuškodí. Zlatá léta na windows 95 v plné parádí na obrazovkách. Do dokonalosti to trochu pokulhává, ale kdo zažil, tak pochopí a přeci jen, kdo nikdy necheatoval, neni hráč všech směrů. 85%