Našrot (2013)

Tak za nějakých prvních dvacet minut jsem to chtěl vypnout a narvat tomu odpad, potom se úroveň jakžtakž zvedla. Ale přesto v tom bylo minimum vtipu, předvídatelný schéma a hlavně (!!) asi tak bžilion nelogičností a náhod, který k takovym filmum ale patří, nicméně jich bylo ažaž.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Čas od času jsem se na to pro zasmání rád podíval a už se nemůžu dočkat dalších třech nových pořadů Barman hledá ženu, Elektrikář hledá ženu a nakonec naprostý TOP zábavných pořadů 60letý panic hledá ženu. No upřímně, na hlavní vysílací čas docela slabota, na to stačí seznamka.

Záhada Severního moře (2011) (TV film)

Jako jednoduchá oddychovka na sobotní odpoledne to celkem ušlo. Někdy scény postrádaly smysl, aby to klaplo přesně tak, jak má (chce se mi napsat - taková ta německá klasika...).

Vždy připraven! (2010)

Nenápadný snímek, na který jsem narazil docela náhodou. Možná o to mi byl tenhle příběh o přátelství dvou kluků, kterym se otevřela brána do jinýho světa a svojí lehkovážností a minimem peněz si uživaji západní kultury, sympatičtější. Druhá polovina filmu mi teda přišla poněkud slabší, ale to všechno napravil konec, kterej mi doslova vyrazil dech a donutil mě přemýšlet.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

V dnešní době se dá natočit i kvalitnější fantasy, než je tohle. Efekty byly na dobrý úrovni a vůbec technicky zvládnutý skvěle, ale scénář jednoduchej (místy bych se rozhodně nebál použít ani slovo nuda). Nemělo to pro mě potřebnou atmosféru a zažitek jsem si z toho nakonec neodnesl žádnej.

Karcoolka (2005)

Samotnej námět parodie na Karkulku pomocí vyšetřování se mi moc líbí. Linie příběhů se hezky prolínaji, animace mi na rozdíl od ostatních ani nevadila, ale přesto mi to připadá takový jednodušší a vtipy tak nějak nedotažený. Plus dlouho před koncem zřejmej happyend. Váham nad třema, ale v porovnání s jinými animáky by to asi nebylo fér.

Nitro Circus (2012)

Samotný kousky naprosto bezkonkureční! A koho během sledování nenapadlo, že by se mohl taky někym podobnym stát? Ono to za tu srandu a adrenalin možná i stojí. Už jen ty záběry člověka krásně nabudí a dodaji trochu života do toho... no, života :)

Jak zkrotiti zlého muže (1986) odpad!

V jednoduchosti je síla, ale nesmí se to přehnat. Číst celý film titulky naprosto nezáživných rozhovorů je opravdu bezva! Jak je tu několikrát zmíněno - herecký výkon Vášáryové neni špatnej, ale ani to nezachrání tenhle paskvil Poledňákový od odpadu.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Brainwashing.